Аграрії на Львівщині отримали з бюджетів усіх рівнів 63,6 млн. гривень

17:48 28 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 28 грудня, під час засідання колегії Львівської ОДА підбили підсумки 2017 року.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У 2017 році у Львівській області відкрили 11 сімейних ферм та вперше в Україні провели аудит земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Про це йшлося сьогодні, 28 грудня, під час засідання Колегії Львівської ОДА».
«Окрім молочних ферм на території області відкрили овечу ферму «Меринос Захід» на 300 голів та забійний цех ПП «Глиняни Агро» потужністю 250 голів свиней за добу.

На підтримку аграріїв області у 2017 році з бюджетів усіх рівнів спрямували 63,6 млн гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.
«У 2017 у Львівській області оновили машино-тракторний парк сільськогосподарських підприємств на 185 одиниць, розширили площі багаторічних насаджень завдяки закладенню нових інтенсивних плодово-ягідних  насаджень на площі – 121 га. Окрім цього, спільними зусиллями фермерів Пустомитівського району учасників агротуристичного кластеру за підтримки Львівської ОДА у 2017 році в області створили сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ГорбоГори», що стало вагомим кроком в розвитку сільськогосподарської кооперації», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Вперше в Україні з ініціативи голови Львівської ОДА в області у 2017 році провели аудит земельних ділянок. З метою уникнення використання земель із порушенням земельного законодавства спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Львівській області розробили алгоритми ефективного використання земель сільськогосподарського призначення, які доведені до відома органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям та аграріям Львівщини для приведення земельних відносин у відповідність до законодавства», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На базі департаменту агропромислового розвитку створили єдину електронну систему даних земель сільськогосподарського призначення в розрізі сільських рад. Загалом за результатами аудиту вже визначили 51,2 тисячі га не використовуваної ріллі. Також у 2017 році на території Львівщині відбулось 95 аграрних подій, серед яких «Агротехніка-2017», «Аеroport WestLviv-2017», «Кращий господар Львівщини», «Ho Re Ca Show Lviv-2017», «Євроагро 2017», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу