Аеропорт «Львів» запровадив знижки для перевізників

15:32 2 листопада 2015 р.


Фото: areny_lviv.ua

Понижуючі коефіцієнти застосовуються на аеропортові збори, наземне обслуговування, а також обслуговування пасажирів.

Аеропорт Львів  у жовтні запровадив кілька видів знижок для авіакомпаній, які хочуть відкрити нові рейси або забезпечують підприємству стабільний пасажиропотік. Понижуючі коефіцієнти тепер застосовують на аеропортові збори, наземне обслуговування, а також обслуговування пасажирів.

Знижки диференціюють залежно від того, звідки авіакомпанія відкрила рейс, новий це рейс або вже діючий. Наприклад, при відкритті нового для аеропорту «Львів» напрямки авіакомпанія може розраховувати на знижку 70% на оплату аеропортових зборів у перший рік польотів. На другий рік знижка зменшується до 50%, на третій – до 30%.

На початку польотів за вже діючого маршруту авіаперевізник може розраховувати на знижку до 70%, яка діє впродовж двох років. Простимулює аеропорт Львів і авіаперевізників, які мають високу частоту польотів зі Львова.

Наприклад, авіакомпанія може отримати знижку 10% при виконанні не менше 30 рейсів на місяць на наземне обслуговування, а також зменшення суми рахунків на оплату обслуговування пасажирів на 10-30% при перевезенні через аеропорт від 5000 пасажирів на місяць. Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в інтернет-виданні «Aviation Today».

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу