На Львівщині 97 гірників під землею вимагають розрахуватися з ними

17:00 11 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: ukrinform.ua

97 працівників шахти «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» проводять акцію протесту під землею.

97 гірників вимагають під землею погасити заборгованість із заробітної плати, адже їм ще за жовтень виплатили тільки 48% від зарплати. Про це написав у вівторок, 11 грудня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Як повідомив голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України Червонограда Віталій Оніжук, зараз на шахті «Лісова» під землею залишаються 97 гірників. Завтра до Києва приїде делегація, яка братиме участь у перемовинах з представниками уряду відносно критичної ситуації на шахтах ДП «Львіввугілля», – зазначив Михайло Волинець.

«Міністерство енергетики та вугільної промисловості відволікло на інші цілі 240 мільйонів гривень, які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію. Тобто, видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати», – поінформував також Михайло Волинець.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів