На Львівщині 97 гірників під землею вимагають розрахуватися з ними

17:00 11 грудня 2018 р.


Фото: ukrinform.ua

97 працівників шахти «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» проводять акцію протесту під землею.

97 гірників вимагають під землею погасити заборгованість із заробітної плати, адже їм ще за жовтень виплатили тільки 48% від зарплати. Про це написав у вівторок, 11 грудня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Як повідомив голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України Червонограда Віталій Оніжук, зараз на шахті «Лісова» під землею залишаються 97 гірників. Завтра до Києва приїде делегація, яка братиме участь у перемовинах з представниками уряду відносно критичної ситуації на шахтах ДП «Львіввугілля», – зазначив Михайло Волинець.

«Міністерство енергетики та вугільної промисловості відволікло на інші цілі 240 мільйонів гривень, які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію. Тобто, видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати», – поінформував також Михайло Волинець.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу