91% (!?) українців виїдуть за кордон

11:10 27 листопада 2013 р.


Фото: Тиждень

Такі сенсаційні результати опитування, проведеного дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Більшість українців (91%) прагнуть переїхати за кордон, 40% з них - до Канади. Опитувані дали такі відповіді на запитання: "У мене серйозні наміри виїхати з України працювати за кордоном - 48%", "Іноді думаю, що варто шукати роботу за кордоном - 43%", "Хочу спочатку поїхати за кордон навчатися, а потім залишитися там працювати - 5%", "Не планую їхати - 4%". 

Найголовніші причини майже одностайного бажання покинути Батьківщину – незадоволеність економічною та політичною ситуацією в Україні, відсутність перспектив. 30-річні фахівці висловлюють серйозні наміри шукати роботу за кордоном, передовсім, у країнах Європи – 63%, США і Канаді – 42%.

Якщо створювати портрет українського іммігранта до Канади, то це буде одружена людина віком 25-35 років, що має дітей, здобула професійно-технічну або вищу освіту та встигла три роки попрацювати, здебільшого на виробництві. Найчастіше потенційний кандидат на виїзд за океан родом із центральних регіонів (Київська, Житомирська, Черкаська, Вінницька області). Представники робіничих професій більше від’їздить з таких промислових регіонів, як Схід та Південь. Про це пише HeadHunter Україна

dailylviv.com

До теми

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу