90% IT-івців Львівщини працює за аутсорсингом: турецькі бізнесмени запропонували ІТ-форум

14:38 28 травня 2021 р.

На Львівщині планують організувати турецько-український ІТ-форум і розвивати співпрацю з турецькими бізнесменами в інших галузях.

Про це сьогодні йшлося на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького з представниками Міжнародної асоціації українських та турецьких бізнесменів (TUID), пише DailyLviv.

“Досвід співпраці області з турецькими компаніями має досить позитивні результати. Турецькі компанії розбудовують дорожню інфраструктуру в області, а завдяки турецьким авіалініям розвивається сфера туризму”, - зазначив Максим Козицький.

Сторони обговорили співпрацю у розвитку ІТ-сфері на Львівщині.

“Наш регіон славиться стрімкими темпами розвитку ІТ-сектору. Станом на сьогодні в ІТ індустрії зайнято близько 20 тисяч працівників, 90% з яких надають аутсорсингові послуги. Щорічно вузи Львівщини випускають в середньому 4 тисячі спеціалістів відповідної галузі. Щорічно зайнятість у ІТ індустрії збільшується на 25-30%”, - підкреслив очільник Львівщини.  

Турецькі партнери висловили зацікавлення в тому, щоб сфера процвітала. З цією метою планують організувати у Львові турецько-український ІТ-форум.

Наступний етап співпрраці -  розвиток індустріальних парків. За словами Максима Козицького, зараз у Львівській області їх налічується 8 та ще 3 є на етапі формування. Турецькі бізнесмени  розглядають наш регіон як платформу для інвестування в ці об’єкти.

Щодо розвитку освітньої галузі, турецькі бізнесмени зазначили, що Львівщина славиться провідними вищими навчальними закладами, які випускають кваліфікованих фаівців. Під час зустрічі висловили ідею організувати в майбутньому програму обміну студентами між Україною та Туреччиною.  

“Безумовно, Львівська область має великий потенціал для економічного розвитку. Ми відкриті та готові до співпраці у різноманітних галузях. Дякую шановним гостям за зустріч і бажаю нам успішно реалізувати усі плани”, - наголосив голова Львівської ОДА.

Максим Козицьккий запросив партнерів відвідати вересневий Форум медичного туризму у Львові та Міжнародний економічний форум, що відбудеться у кінці жовтня.

dailylviv.com

До теми

09:31 16 червня 2021 р.

Реставрацію огорожі Палацу Потоцьких міськрада доручила підряднику зі списку недобросовісних

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради віддасть 2,7 млн грн підприємству об’єднання громадян «Центр комплекс» за ремонтно-реставраційні роботи огорожі з брамою та офіцинами Палацу Потоцьких у Львові

Рубрика: Економіка

22:20 15 червня 2021 р.

Дорогу Забужжя – Руда-Сілецька відремонтують некапітально

Сьогодні за дорученням голови Львівської ОДА Максима Козицького директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський зустрівся з депутатським корпусом та мешканцями Кам’янка - Бузької міської громади щодо ремонту дороги Забужжя – Руда -Сілецька.

Рубрика: Економіка

18:23 15 червня 2021 р.

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

За останніх два місяці вже 7 сімей отримали позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 808 тис. гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу