8 лютого у Львові навчатимуть підприємців електронним закупівлям

12:15 7 лютого 2016 р.


Фото: dr.ck.ua

Навчання у міській раді розпочнуться в понеділок о 14:00.

«Як поінформували в департаменті економічної політики ЛМР, 8 лютого для підприємців проведуть друге навчання щодо участі в електронних тендерних закупівлях», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували::

«У у департаменті економічної політики Львівської міської ради розповіли:

«З метою ширшого залучення бізнесу до цього ринку та посилення конкуренції в закупівлях, 25 січня було організовано першу зустріч-навчання для підприємців з питань реєстрації у цій системі та участі в електронних закупівлях.  Учасникам було надано інформацію про обсяги та особливості ринку «дотендерних» закупівель у Львові, про реформу державних закупівель, принципи роботи системи електронних закупівель «ProZorro» та поради, як перемагати в електронних закупівлях.

Тренерами та доповідачами виступили  представники Львівської міської ради, міністерства економічного розвитку і торгівлі України, пілотного проекту «Система електронних державних закупівель «ProZorro» та представники п’яти е-майданчиків.

Загалом у заході взяли участь 154 підприємці.  У зв’язку з великою кількістю охочих відвідати навчання, 8 лютого заплановано ще один такий захід, щоб усі наші підприємці знали і перемагали в електронних закупівлях». 

Участь – безкоштовна. Обов’язковою є реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1DhaBLi8g_Eblo5ZNdjyPR81PEBqqM9Lim1VJFFsUCfo/viewform?c=0&w=1 або за телефоном 254-60-31 (контактна особа – Василина Яремків). Навчання відбуватимуться у Львівській міській раді (кімната 202). Початок – о 14:00.

Нагадаємо, 13 січня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, яким «до тендерні» закупівлі від 50 тисяч гривень переведено в електронний формат у Системі електронних державних закупівель «ProZorro». Крім того, згідно із законодавством, всі тендерні закупівлі з серпня цього року також перейдуть в електронний формат». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу