704 гривень ЄСВ доведеться сплатити, навіть якщо підприємницьку діяльність припинено 5 січня

15:52 26 січня 2017 р.

Якщо підприємець припинив свою діяльність наприкінці грудня, то подати декларацію про майно та майнову діяльність він повинен не до 9 лютого, як це було раніше, а впродовж 30 днів з дня проведення державної реєстрації про припинення діяльності.

Про це сьогодні,  26 січня, під час семінару «Зміни в оподаткуванні-2017», який відбувся у Львівському прес-клубі, повідомила директор компанії «Західна консалтингова група» Мар’яна Кавин.

Нагадаємо, що після того, як у грудні минулого було повідомлено, що незалежно від отриманого доходу, всім підприємцям доведеться платити єдиний соціальний внесок (704 гривні щомісяця), почалось активне закриття підприємницької діяльності.

Хтось встиг припинити діяльність 28 грудня, а хтось – лише 5 січня. І ті, хто встигли це зробити ще минулого року, були переконані, що декларацію про майно та майнову діяльність вони можуть подати до 9 лютого.

- Ми їхали на семінар і зателефонували до фіскалів та уточнили. І нам сказали, що запровадили нову норму стосовно строку подання декларації в разі припинення підприємницької діяльності. Цей строк становить 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, - каже аудитор.

А ось тим, хто припинив діяльність 5 січня, всеж доведеться сплатити 704 гривні ЄСВ. І то – за увесь місяць, а не за 5 днів січня.

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу