70% побутових клієнтів ТОВ Львівгаз збут мають борги

15:36 16 липня 2020 р.

Найбільше боржників - у Львові, в Пустомитівському та Стрийському районах. «Львівгаз збут» пропонує їм укласти договір про реструктуризацію боргу.

Станом на 1 липня загальний борг жителів Львівської області за спожитий природний газ складає 1,58 млрд гривень. Найбільше боржників проживає у Львові, в Пустомитівському та Стрийському районах. За перше півріччя цього року через борги було припинено газопостачання
2270 споживачам. Це на 1222 менше, ніж минулого року, бо діє заборона на відключення боржників під час карантину. Поки що менеджери компанії проводять роботу з боржниками в «режимі нагадування»: розсилають листи, СМС і телефонують.

«Львівгаз збут» пропонує клієнтам, які мають заборгованість за спожитий природний газ, укласти договір про реструктуризацію боргу. Від початку року цією можливістю вже скористалися понад 140 осіб. Для того щоб укласти такий договір, клієнтам необхідно
звернутися з заявою до головного офісу ТОВ «Львівгаз збут» у Львові або до найближчого районного представництва https://lvgaszbut.104.ua/ua/contacts/id/kontakti-16782 . Із собою треба мати такі документи: паспорт власника помешкання (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що
підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

Про це Щоденному Львову повідомила комунікаційна менеджерка ТОВ Львівгаз збут Тетяна Мешко.

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу