70% побутових клієнтів ТОВ Львівгаз збут мають борги

15:36 16 липня 2020 р.

Найбільше боржників - у Львові, в Пустомитівському та Стрийському районах. «Львівгаз збут» пропонує їм укласти договір про реструктуризацію боргу.

Станом на 1 липня загальний борг жителів Львівської області за спожитий природний газ складає 1,58 млрд гривень. Найбільше боржників проживає у Львові, в Пустомитівському та Стрийському районах. За перше півріччя цього року через борги було припинено газопостачання
2270 споживачам. Це на 1222 менше, ніж минулого року, бо діє заборона на відключення боржників під час карантину. Поки що менеджери компанії проводять роботу з боржниками в «режимі нагадування»: розсилають листи, СМС і телефонують.

«Львівгаз збут» пропонує клієнтам, які мають заборгованість за спожитий природний газ, укласти договір про реструктуризацію боргу. Від початку року цією можливістю вже скористалися понад 140 осіб. Для того щоб укласти такий договір, клієнтам необхідно
звернутися з заявою до головного офісу ТОВ «Львівгаз збут» у Львові або до найближчого районного представництва https://lvgaszbut.104.ua/ua/contacts/id/kontakti-16782 . Із собою треба мати такі документи: паспорт власника помешкання (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що
підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

Про це Щоденному Львову повідомила комунікаційна менеджерка ТОВ Львівгаз збут Тетяна Мешко.

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу