56% українських заробітчан налаштовані купити житло в Польщі: у яких містах

18:21 20 квітня 2021 р.

Упродовж першого кварталу 2021 року понад 55,5 відсотків опитаних українських заробітчан заявили про бажання придбати житло у Польщі. У 2020 році таких людей було 34 відсотки. Ця ситуація пов'язана з посиленням інтеграційних процесів між громадянами України та Польщі.

Про це інформує UBR, пише Dailylviv.

Опитуванням українських мігрантів займалася компанія з міжнародного працевлаштування Gremi Personal. З'ясувалося, що серед всіх іноземців, які працюють та проживають на території Польщі, саме українці найчастіше купують житло в Польщі.

Така тенденція зберігається на ринку нерухомості останні п'ять років. Це пов'язано з тим, що багато українських мігрантів мають намір залишитися жити в Польщі, тому купують житло для власних потреб. В той час британці, німці та скандинави частіше розглядають житло в Польщі як інвестицію.

Можливість отримання іпотечних кредитів в польських банках на вигідних умовах є ще однією причиною того, що українці купують квартири в Польщі. В Україні кредит на житло є менш доступним.

Готовність українців купувати житло в Польщі вплинула на те, що польські агентства нерухомості все частіше та охочіше беруть на роботу осіб, які вільно володіють українською або російською мовами.

Що стосується локацій, які українці частіше обирають для житла, то попит мають квартири у великих містах (Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані та Гданську). Це пов'язано з тим, що у мегаполісах простіше знайти роботу та є більший вибір нерухомості.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу