5 грудня у Львові відбудеться юридичний Форум нерухомості

11:20 5 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На вулиці Фредра говоритимуть про те, як безпечно інвестувати в нерухомість, уникнути можливих ризиків та розпізнавати якісну продукцію.

«5 грудня львів’ян запрошують на одноденний юридичний Форум нерухомості, де можна отримати унікальну інформацію про юридичні аспекти нерухомості та інвестиції в нерухомість», – повідомили в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Місце проведення заходу – готель «Нобіліс» на вулиці Фредра, 5. Організатори форуму відзначають: «Адже ми повинні захищати свої кошти та бути впевненими у своєму виборі під час купівлі чи оренди  житла, офісу тощо». 

Під час форуму дізнаєтеся, як безпечно інвестувати в нерухомість, уникнути можливих ризиків та навчитеся розпізнавати якісну продукцію. Окрім того, поспілкуєтеся з лідерами ринку нерухомості та ознайомитеся з найкращими інвестиційними пропозиціями. 

Серед спікерів: партнер ЮК «ДжіЕМ Лойєрс», юрист Катажина Літвін, старший юрист ЮК «Лігалейд» Тетяна Кордіяка, президент будівельної компанії «Ріел» Ростислав Мельник, керівник компанії нерухомості «Ромдер»Назар Полянський, проект-менеджер «DOM.RIA»  Мар’яна Зінчук, керуючий партнер ЮК «Лігалейд», адвокат  Тарас Бачинський, керуючий партнер ЮК «ДжіЕМ Лойєрс», адвокат Вадим Мелько, заступник директора департаменту соціальної політики ЛОДА Оксана Яковець, партнер кримінальної практики ЮК «Лігалейд», адвокат Валерія Коломієць, директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів. 

Окрім нових ідей та спеціальних знань, кожен учасник Форуму отримає нові знайомства, корисні роздаткові матеріали, контакти надійних агентів нерухомості, юристів, нотаріусів.  Реєстрація та детальна інформація за посиланням: http://legalaid.ua/ua/event/forum-nerukhomosti».

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу