43 літні майданчики у Львові – нелегальні, – ЛМР

17:00 19 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розгорнули цього року 401 літній майданчик.

Про це повідомили в четвер, 19 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «43 літні майданчики діють без погоджених паспортів, тобто розгорнуті самовільно. Власникам самовільно розгорнутих майданчиків пропонують демонтувати їх добровільно у визначений термін, проте якщо вони цього не зроблять, то працівники КП «Адміністративно-технічного управління» здійснюють примусовий демонтаж. Станом на сьогодні уже демонтовано 15 таких майданчиків».

Зокрема, як розповіли у відділі нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічного управління», найбільше літніх майданчиків у Галицькому районі міста – 230, з них 24 розгорнуті самовільно. У Франківському районі – 33 літні майданчики, з них вісім розгорнуті самовільно. У Залізничному районі – 35, з них 10 розгорнуті самовільно. В Личаківському районі – 25, з них один розгорнутий самовільно. У Шевченківському районі – 41 самовільно розгорнутий майданчик, у Сихівському – 37. У цих двох районах не виявили самовільно розгорнутих майданчиків.

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу