40 промисловим споживачами газу на Львівщині доручено зменшити його використання на 30%

15:48 24 вересня 2014 р.


Фото: АР

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, про це доповів на розширеному засіданні уряду керівник ЛОДА Юрій Турянський.

У прес-службі облдержадміністрації, запевнили в середу «Щоденний Львів», що в нашій області виконано комплекс заходів з підготовки до опалювального сезону у режимі економії й розроблено додаткові заходи на випадок виникнення кризових ситуацій. В повідомленні також зазначено:

«Про це т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський доповів на розширеному засіданні Кабінету міністрів України у Києві. За словами Юрія Турянського, на сьогодні готовність до опалювального сезону комунальних котелень, теплових мереж, житлових будинків – понад 90%, закладів медицини та освіти – 100%.

Підприємствами ПЕК проведено ремонт технологічного обладнання, створено відповідний запас паливно-мастильних матеріалів, а також забезпечено розрахунки за спожиті енергоносії. Також, враховуючи можливість введення обмежень на використання газу чи відсутності газопостачання, що використовуються для систем теплопостачання житлових будинків та підприємств, розроблено додаткові заходи з підготовки електромереж до умов роботи в кризовий період.

Як відомо, відповідно до Постанови Кабміну № 296, областям доручено опрацювати з найбільшими промисловими споживачами газу можливість зменшення споживання газу на 30%. У Львівській області промислових підприємств, які споживають в рік більше 1 мільйона куб.м газу є біля сорока.

Економію планується досягти за рахунок заміни газових котлів на альтернативні, модернізації систем опалення, заміни теплотрас, реконструкції діючих газових котелень. Ці урядові завдання розпорядженням та відповідним дорученням голови ОДА доведені до виконання до всіх територіальних одиниць Львівської області».

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу