4 липня у Львові вперше відкриють регулярний авіарейс до Дніпропетровська

11:28 1 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міської ради

Як повідомляє у вівторок прес-служба міської ради, він курсуватиме чотири рази на тиждень.

Як повідомила сьогодні, 1 липня, «Щоденному Львову» прес-служба міської ради, 4 липня 2014 року вперше буде відкрито пряме повітряне сполучення з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до Дніпропетровська. Регулярні рейси чотири рази на тиждень буде здійснювати авіакомпанія «Дніпроавіа – українські авіалінії».

Виліт зі Львова виконуватиметься по понеділках та середах о 15:20, прибуття у Дніпропетровськ – о 17.00. Виліт з ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» у п’ятницю та неділю о 23:00, прибуття у аеропорт Дніпропетровська – о 00:40 год.

Тривалість польоту – 1 година 50 хв. Рейси виконуватимуться на літаках Embraer-145, з двома класами обслуговування – «Преміум Економ» і «Економ».

Прес-служба ЛМР також цитує коментар міського голови Львова Андрія Садового з цього приводу: 

«Це об’єднання країни. Це не зрозуміла ситуація, коли така велика держава як Україна не має внутрішнього сполучення.

Про об’єднання не можливо говорити по телефону чи через медіа. Має бути живе спілкування з людьми.

Мешканці Дніпропетровська мають дуже велике бажання їздити до Львова. Львів’яни мають ділові стосунки у Дніпропетровську.

Відкриття авіарейсу – це плюс з економічної точки зору, з політичної. Люди мають між собою спілкуватись.

Наступний крок – це має бути рейс на Донецьк, потім – на Харків і на Одесу. Це сьогодні важливо. 

Технічна еліта Львова і Дніпропетровська між собою має дуже хороші зв’язки. Якщо говорити про науку – це два великі наукові центри.

Це велика гордість, що сьогодні авіакомпанія, власники авіакомпанії пішли на цей крок. Можливо, йдучи на певний ризик. Але він окупиться.

І політика, і економіка сьогодні повинні працювати в унісон – на єдність держави. Буде держава єдиною – все буде. Не буде єдності – буде біда».

Прес-служба ЛМР додає: «За інформацією авіаперевізника, квитки на новий рейс уже можна придбати на сайті авіакомпанії та в авіакасах. Вартість квитка в одну сторону від 1490 грн, в два боки – від 2850 грн. Відтепер мешканці Західної України матимуть можливість комфортно та швидко подорожувати до Дніпропетровська, що сприятиме налагодженню нових туристичних та бізнес контактів між регіонами. Водночас, дніпропетровці та жителі східних регіонів країни зможуть насолодитися неповторним колоритом міста Лева».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів