4 громади на Львівщині отримали понад 10 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток. На що підуть гроші

20:10 2 серпня 2021 р.

Відповідно до розпорядження Кабміну від 21 липня 2021 р. зі спецфонду державного бюджету чотирьом місцевим бюджетам Львівської області в повному обсязі надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 10,7 млн гривень.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Субвенцію отримали Бориславська, Дрогобицька, Добротвірська та Східницька територіальні громади. Кошти будуть спрямовані на придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я області, в тому числі на:

    придбання ендоскопічного відеообладнання для гастро-колоноскопії для потреби КНП “Центральна лікарня м. Борислав” Бориславської міської ради – 1,6 млн грн,
    придбання цифрового рентгенодіагностичного комплексу з принтером для друку медичних зображень для комунального некомерційного підприємства “Добротвірська міська лікарня” – 2,9 млн грн,
    придбання ультразвукової діагностичної системи для комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька міська лікарня № 1” Дрогобицької міської ради – 1,4 млн грн,
    придбання ендоскопічного обладнання для комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька міська лікарня № 1” Дрогобицької міської ради – 3,2 млн грн,
    реконструкцію котельні по вул. Промисловій в смт Східниця – 1,6 млн гривень.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, згідно з вищевказаним розпорядженням уряду, між місцевими бюджетами загалом по Україні розподілили 1,717 млрд грн коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

«Львівщині з вказаного обсягу передбачили 58,9 млн гривень на реалізацію 119 проєктів соціально-економічної інфраструктури: будівництва, реконструкції, капітального ремонту закладів охорони здоров’я, шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних об'єктів, проєктів галузі житлово-комунального призначення, а також придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Така субвенція  надається місцевим бюджетам у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів. Пропозиції щодо розподілу субвенції (у тому числі пропозиції щодо об’єктів і заходів, що можуть забезпечуватися коштом субвенції) подають до Мінфіну для розгляду народні депутати України та облдержадміністрації», - зазначив голова Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу