35 млрд. для стабілізації економіки є в бізнесу, – імпортер

16:39 28 лютого 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

35 млрд, які потрібні державі для стабілізації її економіки, є в бізнесу. Бізнес готовий заплатити податки наперед, але він має розуміти, що завтра його не оштрафують за це.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу повідомив Ростислав Макух, директор ТзОВ «Альянс. Сервіс. Україна», імпортер за прямими заводськими контрактами.

Офіційні побори з боку держави заганяють бізнес в тінь, переконаний імпортер. «У нас товар в 2-3 рази дорожчий, ніж за кордоном, бо я, як офіційний імпортер, не розумію – за скільки його розмитнять і ці ризики змушений закладати в ціну товару. Зараз у мене, наприклад, справа за накладення незаконного штрафу на 250 тисяч грн перебуває в суді. Якщо влада знову незаконно захоче за наш рахунок поповнювати бюджет - це буде колапс», - сказав Ростислав Макух.


Відео:

dailylviv.com

До теми

18:40 26 січня 2021 р.

ЛОР вирішила разом з "Львівгаз" і "Львівгаззбут" скласти списки газорозподільних систем, щоб передати їх тергромаді

Львівська обласна рада підготувала проєкт рішення щодо передачі газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівщини. З такою ініціативою депутати обласної ради звернуться до Кабінету Міністрів та Міністерства енергетики України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу