35 львівських закладів швидкого приготування їжі розташовані у МАФах

10:45 11 грудня 2018 р.


Фото: tomato.ua

Районні адміністрації Львова провели обстеження закладів громадського харчування, які здійснюють виготовлення та реалізацію їжі швидкого приготування.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства Сергій Бабак, за результатами обстеження скеровано лист в Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області, оскільки було виявлено 35 місць торгівлі їжею без наявності централізованого водопостачання та каналізування, та з відсутністю будь-яких умов по дотриманню особистої гігієни працівників.

Сергій Бабак зазначив: «На міській комісії ТЕБ і НС неодноразово озвучували інформацію про випадки отруєння, після споживання їжі придбаної у закладах швидкого харчування. Я дав доручення керівникам районних адміністрацій провести обстеження таких закладів, розміщених у кожного на територія району».
«За результатами обстеження було виявлено 35 місць, де торгівля їжі швидкого харчування здійснюється у тимчасових спорудах – малих архітектурних формах, без наявності централізованого водопостачання та каналізування і, при цьому, відсутні будь-які умови по дотриманню особистої гігієни працівників. Такі порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів створюють загрозу життю та здоров’ю людей», – поінформував також Сергій Бабак.

Заступник міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства запевнив: «Відповідно ми скерували лист у Головне управління Держпродспоживслужби, щоб вони, у межах своїх повноважень, вжили заходів реагування для усунення виявлених порушень».

Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували перелік закладів швидкого приготування, в яких, за інформацією районних адміністрацій, виявили порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів (відсутність централізованого водопостачання та каналізування, та умов по дотриманню особистої гігієни працівників).

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу