31 кримчанин зареєструвався у службі зайнятості Львівщини

17:00 4 квітня 2014 р.


Фото: ukurier.gov.ua

Близько півтори тисячі переселенців з Криму переїхали до Львова. І щодня ця кількість зростає на 25-30 осіб. Тоді-як до Луганська переїхав лише один мешканець окупованих земель.

Зате троє луганчан прибуло до Львова. Про це сьогодні в ефірі громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.
«Питання працевлаштування переселенців сьогодні – номер один на Львівщині. Бо, порівняно з іншими областями, кількість тих, хто тимчасово переїхав до Львова з Криму найбільша. Це близько півтори тисячі людей і щодня ця цифра зростає на 20-30 осіб. Для порівняння, до східних областей переїхало лише по 25-30 осіб», – наголосив керівник обласного центру зайнятості. 
«З 367 особами ми сконтактувалися. 113 осіб самостійно працевлаштовуються, оскільки мають контакти на рівні родин, знайомих. 119 осіб ще не визначилися, бо може перебудуть цю смуту і повернуться в Крим. 69 людей чітко визначилися, що будуть працевлаштовуватися через службу зайнятості, 31 особа зареєстрована в центрі і 7 осіб працевлаштовано»,- повідоми Барилюк.

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу