300 тисяч грн на власну справу. На Львівщині ветерани війни та члени їхніх сімей можуть отримати безповоротну допомогу (відео)

15:32 15 травня 2024 р.

Фото до новини

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає.


Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Йдеться про додаткові 300 тисяч гривень безповоротної допомоги в межах обласної програми.

Ветеран війни або член його сім’ї може скористатися обласною програмою для отримання коштів на розвиток власної справи. Максимальний фінансовий ресурс на цей рік складає 10 мільйонів гривень.

Обмежень щодо виду діяльності ветерана немає. Обов’язковою умовою є створення додаткових робочих місць та участь у держпрограмі «Єробота».

«Одним із завдань програми є підтримка економіки, як наслідок будь-яка ініціатива підприємця має бути підтримана, в тому числі надання фінансової допомоги з обласного бюджету. Економіка в умовах війни повинна працювати і ми будемо допомагати в створенні додаткових робочих місць. На цей рік в обласному бюджеті передбачили 10 мільйонів гривень, а максимальна сума фінансування для підприємця становить до 300 тисяч гривень.  Зараз розглянуті заявки від 7 ветеранів, які профінансують впродовж поточного року», - зауважив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Скористався можливістю та отримав фінансову допомогу ветеран Ігор Лучків. Чоловік упродовж 10 років займається виробництвом вишиваних сорочок. Спершу він виготовляв вишиванки у невеликому цеху, а згодом почав будувати нове приміщення доки не почалася повномасштабна війна.

Після півторарічного проведення у зоні бойових дій Ігор продовжив працювати на підприємстві. Детальніша інформація про програму у сюжеті.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів