30 багатоповерхівок постраждали від ракетного удару по Сихівському району. Яка ситуація з відновленням

17:01 5 лютого 2024 р.

Фото до новини

Триває відновлення вибитих вікон і дверей у будинках Сихівського району, які були пошкоджені після ракетного обстрілу торік 29 рудня.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

На сьогодні 97% вікон у помешканнях вже відновили. Також до кінця тижня планують завершити встановлення вікон у місцях загального користування. За інформацією районної адміністрації, у квартирах мешканці відновлюють вікна і двері самостійно, а місто налає компенсацію за ці роботи. Натомість вікна у місцях загального користування відновлює благодійна організація.

Уже зареєстровано 357 заяв мешканців на отримання матеріальної допомоги з відшкодування за заміну вікон та дверей. 352 з них опрацьовані районною адміністрацією та скеровано пакети документів в управління соціального захисту. Відтак, за інформацією управління соцзахисту станом на 1 лютого 2024 р відшкодування отримали:

-       23 квартири за вікна на загальну суму 6 млн 440 грн

-       33 квартири за двері на суму 257 тис. 240 грн.

«Вже замінено вікна орієнтовно у 450 квартирах, що становить 97% від загальної кількості квартир, де вікна потребували заміни (без лоджій).

Читайте також: Перші хвилини після російського удару по Львову. Очевидці показали відео

Натомість у місцях загального користування, має бути замінено 350 вікон. Ці роботи проводяться за кошти благодійної організації Фонд The Howard G. Buffett Foundation. Станом на 1 лютого було завезено 343 вікна (98%), з них встановлено 301 (86%). Зокрема за адресами вул. Хоткевича, 28, 40, 42, 44, 54, 56, 58, 60, Чукаріна, 1б. До кінця тижня планують завершити встановлення цих вікон», - повідомили у Сихівській районній адміністрації.

За інформацією Сихівської районної адміністрації, внаслідок ракетного удару 29 грудня 2023 р на Сихові зазнали пошкоджень 30 багатоповерхових житлових будинків, в основному на вул. Хоткевича і Чукаріна. У цих будинках є 2538 квартир, і у 575 з них виявлено вибиті вікна — орієнтовно 2018 вікон у квартирах, на сходових клітках та лоджіях, та пошкоджено 110 вхідних дверей.

Нагадаємо, у житловому будинку на вулиці Хоткевича через ракетний удар одна людина загинула, троє поранених. Загалом  від ракетної атаки Росії постраждали 30 осіб, зокрема двоє дітей. 16 людей госпіталізували.

Читайте також: У Львові внаслідок обстрілу загинув майстер спорту міжнародного класу

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів