3-4 листопада пройде міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи».

13:40 2 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Упродовж двох днів на стадіоні «Арена-Львів» працюватимуть керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили в середу, що 3-4 листопада на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться 16-й Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи». Упродовж двох днів в його роботі візьмуть участь близько 1000 учасників, зокрема – керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків. 

Цього разу форум пройде під патронатом Президента України. Також варто очікувати цікавих та захоплюючих дискусій на найактуальнішу тематику сьогодення. Зокрема, у перший день учасники говоритимуть про економічні та географічні переваги України, які сприяють формуванню позитивного іміджу країни та залученню інвестицій, впровадження індустріальних парків, ефективне управління персоналом.

А наступного дня форум буде поділений на три окремих дискусійних напрямки: агропромисловий розвиток, енергозбереження та транскордонна співпрацю. Загалом, це 11 тематичних панелей, а також близько 20-ти провідних експертів та фахівців державного та приватного сектору.    

Із часу заснування Міжнародний економічний форум став дискусійною платформою для українських та європейських політиків, економістів, фінансистів, інвесторів, бізнесменів. Уже 16 років поспіль цей захід на Львівщині відвідують десятки офіційних урядових делегацій України та держав Західної, Центральної Європи, Канади, США, Японії, а також представників вітчизняних та зарубіжних громадських, наукових та підприємницьких кіл. Детальніше із програмою Форуму можна ознайомитись на сайті «ief.com.ua».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини