27 лютого у Львові відбуватиметься одна з найбільших ІТ-конференцій в Україні

18:30 26 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сотні успішних спеціалістів та бізнесменів поділяться своїм досвідом у суботу в Будинку вчених.

27 лютого в Будинку вчених у Львові відбудеться «Unexpected Conference» учасниками та спікерами якої стануть сотні успішних спеціалістів та бізнесменів IT-галузі. Присутніх очікуватимуть актуальні доповіді та майстер-класи за всіма основними напрямками для розвитку власного бізнесу.

Своїм досвідом поділяться найкращі експерти сфери IT-маркетингу та венчурних підприємств, бізнес-тренери і ментори, серійні підприємці, фахівці з просування проектів, засновники стартапів, керівники та співзасновники таких великих компаній, як «AVentures Capital», «CTO Concepter», «Агенція GLP», «Digital Future», «FinTech Cluster», Kevuru-Games LTD», «Trust Sourcing», «Shopaholic», «Mobindustry», «IQSpace», «BrainBasket Foundation», «Leantegra», «Intersog» тощо. Цьогоріч гостей конференції очікують нові приємні сюрпризи та цікаві зустрічі.

Серед спікерів: Володимир Куксін – підприємець, фахівець із просування проектів на «Kickstarter»; Олексій Вітченко – CEO інвестиційної компанії «DigitalFuture»; Георгій Гіоргадзе – керуючий партнер агенції «GLP», експерт з ІТ-маркетингу і венчурного інвестування; Вадим Горенко – автор і ментор персональної інкубаційної програми «Startupstart»; Андрій Колодюк – засновник і керуючий партнер в «AVenturesCapital».

«Unexpected Conference – це грандіозний за масштабом і насиченістю подіями захід, цілковито і повністю присвячений IT-галузі. Широке охоплення напрямків, якісний зміст і кращі спікери – практики, живе спілкування в кулуарах, ну і, звісно, незабутнє «After Party» – все це забезпечує команда UC», – зазначають організатори.

Більше деталей: http://uc.dakiry.com.ua. Організатори конференції: «DaKiRy» – консалтинговий центр у Львові.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли, що «Unexpected Conference» планує об’єднати завтра понад 250 успішних ІТ-підприємців, венчурних інвесторів, бізнес-ангелів, інкубаторів, стартаперів, девелоперів та всіх тих, хто в той чи в інший спосіб дотичний до ІТ-галузі. Організатори зазначили також: «Поговоримо про те, як шукати інвестиції у власні проекти, про успішні стартапи, які «вриваються» на ринок та залучають мільйони доларів, про команди та їх ідеї, про які ніхто не чув і не вірив у них, але закордонні інвестори бачать в них «родзинку» та купують їх». 

Основні питання конференції: «Чи достатньо стартапу лише технічних знань?»; «Необхідні soft skills для просування власного продукту та переговорів з інвестором

створення власного продукту, з чого почати»; «Наскільки потрібна експертиза перед переговорами з потенційними інвесторами?»; «Як працювати з бізнес-інкубаторами, акселераторами та венчурними фондами? Хто вони?»; «Успішні українські стартапи - практичний досвід та поради від людей, які вже пройшли частину цього шляху.

На конференції паралельно працюватимуть чотири потоки – «Smart money», «Workshops», «Soft skills», «Smart people». Аудиторія конференції: 1. Стартапи. 2. Інвестори, представники венчурних фондів, бізнес-ангелів, інкубаторів. 3. Власники та керівники аутсорсингових фірм. 4. Представники ІТ корпорацій. 5. Девелопери. 6. Науковці. 7. Розробники цифрових медіа. 8. Всі, хто дотичні до сфери ІТ.

Більше на сайті http://uc.dakiry.com.ua та у FB. Реєстрація учасників відбуватиметься з 09:00 до 10:00.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу