25 квітня у Львові – Весняний Діловий Форум

10:03 22 квітня 2014 р.


Фото: Вголос

Як повідомляє у вівторок прес-служба міської ради, він відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації та українських і закордонних фахівців.

Прес-служба міської ради сьогодні, 22 квітня, що цього тижня Львів стане платформою для проведення Весняного ділового форуму, оскільки поточний стан економіки України, а також перспективи її розвитку є в умовах сьогодення приводом для хвилювань з боку представників влади і бізнес-кіл, а отже, необхідним є донесення до них потрібних аналітичних та професійних даних. Із цією метою 25 квітня у Львові уже вшосте відбудеться Весняний Діловий Форум.

Зважаючи на події в країні, за останні кілька місяців не раз виникало питання доцільності проведення Весняного ділового форуму, – повідомляють організатори з «Ейч.Ді.Партнерз». Проте зараз існує низка питань та проблем, які потрібно вирішувати вже, і без публічних обговорень зробити це неможливо.

Як повідомили в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, для міста пріоритет в обговоренні становитимуть 2 питання – європейської інтеграції та розвитку інфраструктури. Зокрема, фахівці вестимуть дискусії про:

– погляд міжнародних організацій на перспективи розвитку економіки України;

– питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення;

– стратегії діяльності в напрямку євроінтеграції;

– Україну в ІТ середовищі;

– мораль та бізнес.

Обговорення відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, міжнародних фінансових організацій, а саме ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації, а також українських і закордонних фахівців. Щорічно Весняний діловий форум проводять з метою встановлення ділових відносин, вільних від недовіри, визначення спільних цілей та інтересів у реалізації проектів на території України, ознайомлення з потенціалом західних областей України, а також залучення якомога більшої кількості інвестицій до Львова.

З-за кордону до участі залучають представників міжнародних економічних організацій, фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, що виявляють зацікавленість в реалізації бізнес-проектів на території України, успішно здійснюють підприємницьку та інвестиційну діяльність або ж планують працювати на українському ринку. Традиційними організаторами заходу є ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», спільно з ЛМР.

dailylviv.com

До теми

17:41 29 листопада 2021 р.

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

З 29 листопада в "Дії" стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу