25 квітня у Львові – Весняний Діловий Форум

10:03 22 квітня 2014 р.


Фото: Вголос

Як повідомляє у вівторок прес-служба міської ради, він відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації та українських і закордонних фахівців.

Прес-служба міської ради сьогодні, 22 квітня, що цього тижня Львів стане платформою для проведення Весняного ділового форуму, оскільки поточний стан економіки України, а також перспективи її розвитку є в умовах сьогодення приводом для хвилювань з боку представників влади і бізнес-кіл, а отже, необхідним є донесення до них потрібних аналітичних та професійних даних. Із цією метою 25 квітня у Львові уже вшосте відбудеться Весняний Діловий Форум.

Зважаючи на події в країні, за останні кілька місяців не раз виникало питання доцільності проведення Весняного ділового форуму, – повідомляють організатори з «Ейч.Ді.Партнерз». Проте зараз існує низка питань та проблем, які потрібно вирішувати вже, і без публічних обговорень зробити це неможливо.

Як повідомили в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, для міста пріоритет в обговоренні становитимуть 2 питання – європейської інтеграції та розвитку інфраструктури. Зокрема, фахівці вестимуть дискусії про:

– погляд міжнародних організацій на перспективи розвитку економіки України;

– питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення;

– стратегії діяльності в напрямку євроінтеграції;

– Україну в ІТ середовищі;

– мораль та бізнес.

Обговорення відбудуться за участю представників уряду, Державного агентства залучення інвестицій, міжнародних фінансових організацій, а саме ЄБРР, НЕФКО, Міжнародної фінансової корпорації, а також українських і закордонних фахівців. Щорічно Весняний діловий форум проводять з метою встановлення ділових відносин, вільних від недовіри, визначення спільних цілей та інтересів у реалізації проектів на території України, ознайомлення з потенціалом західних областей України, а також залучення якомога більшої кількості інвестицій до Львова.

З-за кордону до участі залучають представників міжнародних економічних організацій, фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, що виявляють зацікавленість в реалізації бізнес-проектів на території України, успішно здійснюють підприємницьку та інвестиційну діяльність або ж планують працювати на українському ринку. Традиційними організаторами заходу є ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз», спільно з ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу