23-24 жовтня у Львові вп’яте пройде всеукраїнський форум ОСББ

11:12 21 жовтня 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в ході П’ятого всеукраїнського форуму об’єднань співвласників багатоквартирних будинків обговорюватимуть реформування галузі житлово-комунального господарства, практики впровадження енергоефективних заходів, їхню державну й муніципальну підтримку.

У прес-службі міської ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що 23-24 жовтня в приміщенні готелю «Дністер» на вулиці Матейка, 6 вп’яте пройде всеукраїнський форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У повідомленні також конкретизують:

«Упродовж двох днів – 23 та 24 жовтня – у Львові пройде П’ятий всеукраїнський форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Основні теми для обговорень – реформування галузі житлово-комунального господарства України, а також практики впровадження енергоефективних заходів, їхня державна та муніципальна підтримка.

Старт Форуму – в четвер о 9.00 у приміщенні готелю «Дністер» (вул. Матейка, 6). Опісля відбудеться брифінг для ЗМІ.

Цьогоріч Форум збере понад 200 учасників з усієї України. Спеціальними гостями будуть міський голова Львова Андрій Садовий, заступник Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Андрій Білоусов та Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

Участь у заході візьмуть також голови ОСББ та управлінських компаній, представники місцевої та державної влади, міжнародних організацій, експерти у галузі житлово-комунального господарства.У підсумку обговорень учасники повинні напрацювати спільну резолюцію з пропозиціями та вимогами до відповідних центральних органів влади.

Організатори та партнери Форуму: Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», програма USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», Фонд ім. Фрідріха Еберта, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), ТОВ «Данфосс-Україна», ПП «Хвоя Інтегра», АТ «МетаБанк», ПАТ «Банк Львів», Хенкель Баутехнік (Україна), ТзОВ «АІП». Акредитація журналістів (ПІБ, назва ЗМІ та контакти) – за тел.: (097) 262 87 38 (Мар’яна Куземська) чи електронною поштою: m.kuzemska@city-institute.org».

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу