2,2 мільйона туристів відвідали торік Львів

13:28 22 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Департамент розвитку Львівської міськради прозвітував про роботу у 2018 році у галузі туризму.

Про це повідомили у вівторок, 22 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «21 січня відбувся звіт департаменту розвитку Львівської міської ради за проведену роботу у 2018 році. Директор департаменту Наталія Бунда розповіла про те, що вдалось реалізувати впродовж року у Львові й про здобутки Львова на Міжнародній арені.

«У 2018 році Львів прийняв 2,2 мільйона туристів. У Львові вперше підрахували лояльність туристів до міста та рівень емоційного навантаження з яким повертаються додому. «NPS» («Net Promoter Score) у 2018 році склав +73,6% (можливий діапазон від – 100% до +100%), що свідчить про подальші активні та натхнені рекомендації своїм рідним і знайомим відвідати наше місто та бажання знову сюди повернутись», – поінформували також у ЛМР.

«Індекс туристичної привабливості міста становить 4,8, а індекс задоволеності туристичними послугами – 4,4 (із п’яти можливих). Ці показники є традиційно високими та демонструють позитивну динаміку», – розповіли також у ЛМР.

«У 2018 році на 18% зросли надходження в місцевий бюджет від галузі туризму та становлять 151 мільйон гривень. Також зріс туристичний збір на 30% (6536 тисяч гривень). Середні витрати туриста за день (74 євро) залишаються незмінними», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу