19 жовтня розпочнуть приймати заяви від кандидатів на посаду керівника аеропорту «Львів»

17:42 19 жовтня 2015 р.


Фото: Aviatablo.ru

Конкурс відбудеться у відповідності до порядку проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств.

«У понеділок, 19 жовтня, розпочинається прийом заяв для участі у конкурсних відборах для заміщення вакантних посад керівників Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, як особливо важливих для економіки підприємств. Конкурс відбудеться у відповідності до порядку проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств», – повідомили сьогодні, 19 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Розкриття документів та захист конкурсних пропозицій проводитиметься одразу, на одному засіданні комісії міністерства інфраструктури. Комісія після заслуховування конкурсних пропозицій відбирає від двох до п’яти фіналістів, кандидатури яких передає комітету з призначень Мінекономрозвитку, який після  розгляду на своєму засіданні обирає переможця. Заяви для участі у конкурсі приймаються до 9 листопада включно».

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу