19 країн інвестували у Львівщину 13,2 млн. доларів, – ЛОДА

11:40 1 червня 2017 р.

Найбільше інвестицій надійшло з Кіпру.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 1 червня: «У січні-березні 2017 року в економіку Львівщини залучили 13,2 млн. доларів прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Вкладення в економіку області у січні-березні здійснили інвестори з 19 країн світу. Найбільше інвестицій надійшло від партнерів з Кіпру (7,6 млн. доларів), а також Німеччини (1,6 млн. доларів), Іспанії (один мільйон доларів), Австрії (0,9 млн. доларів) та Італії (0,8 млн. доларів).

«За інформацією Львівського обласного управління Держстатистики, з обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у січні-березні, найбільше спрямували в оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 7,9 млн. доларів  (60,4% від загальнообласного обсягу надходжень), у переробну промисловість – 3,8 млн. доларів  (29,1%), операції з нерухомим майном – один мільйон доларів  (7,6%). Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених у Львівщину з початку інвестування, на 1 квітня 2017 року становив один мільярд 119,7 млн. доларів . У розрахунку на одного мешканця області припало 445,1 доларів  прямих іноземних інвестицій», – запевнили також в облдержадміністрації.

«На промислових підприємствах області станом на 1 квітня 2017 року акумульовано 424,1 млн. доларів іноземного капіталу, або 37,9% від загального обсягу. Зокрема, у підприємства з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності залучено 106,4 млн. доларів, у машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 96,4 млн. доларів, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – 77,2 млн. доларів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Суттєві обсяги інвестицій спрямовані у фінансову та страхову діяльність – 376,6 млн. доларів (33,6% від загального обсягу), операції з нерухомим майном – 79,3 млн. доларів (7,1%), транспорт, складське господарство, поштову та кур’єрську діяльність – по 79,3 млн. доларів (7,1%), оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 42,9 млн. доларів (3,8%), сільське, лісове та рибне господарство – 35,4 млн. доларів (3,1%). Із країн ЄС внесено 84,3% від загального обсягу інвестицій, з інших країн світу – 15,7%», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Лідерами в інвестуванні підприємств Львівщини є партнери з Польщі (374,7 млн. доларів), Кіпру (140,7 млн. доларів), Австрії (115,5 млн. доларів), Німеччини (89 млн. доларів), Швейцарії (69,1 млн. доларів) та Данії (62,4 млн. доларів). На ці країни припало 76,1% від загальнообласного обсягу прямих іноземних інвестицій», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу