19 грудня у Львівській міськраді пройдуть громадські слухання щодо бюджету

18:42 15 грудня 2016 р.

Реєстрацію учасників громадських слухань здійснюватимуть на підставі паспорта, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, що в понеділок, 19 грудня, о 17.00 у великій сесійній залі ЛМР на площі Ринок розпочнуться громадські слухання щодо бюджету розвитку Львова на 2017 рік. У міськраді також запрошують долучитись до обговорень «усіх охочих», однак додають, що  реєстрацію учасників громадських слухань здійснюватимуть на підставі паспорта, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», виконком Львівської міськради схвалив основні показники бюджету.

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу