19-20 лютого на «Арені Львів» проведуть першу національну аграрну конференцію

15:54 18 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер у ЛОДА, форум на Стрийській збере близько 350-400 професіоналів і новачків аграрного бізнесу, з яких 85 % учасників – це сільськогосподарські товаровиробники здебільшого зернових, олійних, технічних і овочевих культур.

У п’ятницю, 19 лютого, на «Арені Львів» розпочинає роботу новітній проект для сільськогосподарського бізнесу країни – перша дводенна національна аграрна конференція «Мільйон із гектара». Цей форум збере близько 350-400 професіоналів і новачків аграрного бізнесу, з яких 85% учасників – сільськогосподарські товаровиробники здебільшого зернових, олійних, технічних і овочевих культур.

Про це, як повідомили сьогодні, 18 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, котра також зазначила: «Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – дозволить учасникам одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни. Вони також зможуть оцінити можливості впровадження нового виробництва на малій площі з мінімальними витратами та максимальною віддачею».

У суботу, 20 лютого, учасникам організують практичний бізнес-тур у провідні господарства Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції  »Шувар». Початок конференції – завтра о 9:30. Більш детальну інформацію про подію можна знайти на сайті: www.fruit-inform.com.

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу