17 та 24 грудня у Львові проведуть засідання сесії міськради

16:36 11 грудня 2015 р.


Фото: grim.in.ua

На обох засіданнях будуть розглядатися бюджетні питання.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 грудня, «Щоденному Львову»: «Засідання сесії Львівської міської ради планується на 17 та 24 грудня. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Зокрема, мер зазначив: «На обох засіданнях будуть розглядатись бюджетні питання. Ми питання бюджету будемо мати в порядку денному і наступного четверга, і 24 грудня, коли ми будемо фіналізувати питання бюджету». 

У прес-службі міської ради поінформували також сьогодні, 11 грудня, «Щоденний Львів»: «Сьогодні, 11 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив основні показники загального та спеціального фондів міського бюджету на 2016 рік. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Сьогодні ми починаємо бюджетний процес. Далі даємо на комісії, після дискусій, обговорень на комісіях – на бюджетну комісію, фіналізуємо кінцевий проект рішення виконкому і винесемо на розгляд сесії». 

dailylviv.com

До теми

23:20 22 жовтня 2020 р.

Ризик другого Алчевська: у Львові розкритикували старт опалювального сезону в Новояворівську

21 жовтня на сайті Львівської ОДА було розміщено інформацію про те, що область на 100 % увійшла в опалювальний сезон. Зокрема, повідомлено про запуск ТЕЦ Новоярівська і вчасне подання теплоносія містянам. А 22 жовтня альтернативну оцінку стану ТЕЦ, тепломереж і опалювального сезону дали ексголови Яворівської РДА і директор компанії “Енергія-Новояворівськ”, яка раніше забезпечувала теплом і гарячою водою мешканців міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу