1667 ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримають із бюджету Львова по 250 грн

17:48 23 квітня 2014 р.


Фото: 5min.by

На ці потреби в міській скарбничці передбачено 416,75 тисячі грн.

Нагадуючи сьогодні, що 26 квітня Україна відзначає вже 28-мі роковини техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, прес-служба міської ради повідомляє: «Враховуючи неоціненний внесок у ліквідацію наслідків вибуху, Львівська міська рада виплатить одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету для 1667 львів’ян по 250 грн. На ці потреби в бюджеті міста передбачено кошти, в сумі 416,75 тис. грн. Виплату проводитиме управління соціального захисту Львівської міськради – відповідно до підписаного розпорядження міського голови від 11.04.14р. №83».  

Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин зазначив із цього приводу: «Аварія, яка трапилась на ЧАЕС 28 років тому, стала випробуванням, як для громадян України, так і європейських держав і світової спільноти загалом. Масштаби її негативного впливу на екологічну ситуацію, а особливо на здоров’я людей, визначатимуть ще довго. Сьогодні у Львові проживає понад 3,6 тис. осіб з числа постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Відтак, ми, як міська влада, а також й громада міста, повинні завжди пам’ятати цю «чорну» дату в історії нашої держави і всіляко допомагати людям, які ціною власного здоров’я, життя боролись із смертельною радіацією».

dailylviv.com

До теми

19:37 3 грудня 2020 р.

Український авіалоукост полетить до Польщі

Українська бюджетна авіакомпанія SkyUp планує наприкінці березня 2021 року вийти на ринок Польщі і відкрити спочатку рейси до Варшави та Ґданська

Рубрика: Економіка

13:38 3 грудня 2020 р.

Dragon Capital придбала проєкт індустріального парку Рясне-2: буде 140 тис кв м складів

Компанія Dragon Capital придбала проєкт індустріального парку «Рясне-2», що розташований на земельній ділянці площею 23,5 га (м. Львів), у компанії CTP, одного з найбільших промислових девелоперів Європи.

Рубрика: Економіка

23:40 2 грудня 2020 р.

«Західний Буг» не зміг придбати Будинок книги у Львові

Аукціон з продажу першого львівського хмарочосу «будинок Шпрехера», більш відомого як Будинок книги на площі Адама Міцкевича, 8, не відбувся. Цінову пропозицію подав лише один учасник − ПП «Західний Буг».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу