1667 ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС отримають із бюджету Львова по 250 грн

17:48 23 квітня 2014 р.


Фото: 5min.by

На ці потреби в міській скарбничці передбачено 416,75 тисячі грн.

Нагадуючи сьогодні, що 26 квітня Україна відзначає вже 28-мі роковини техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, прес-служба міської ради повідомляє: «Враховуючи неоціненний внесок у ліквідацію наслідків вибуху, Львівська міська рада виплатить одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету для 1667 львів’ян по 250 грн. На ці потреби в бюджеті міста передбачено кошти, в сумі 416,75 тис. грн. Виплату проводитиме управління соціального захисту Львівської міськради – відповідно до підписаного розпорядження міського голови від 11.04.14р. №83».  

Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин зазначив із цього приводу: «Аварія, яка трапилась на ЧАЕС 28 років тому, стала випробуванням, як для громадян України, так і європейських держав і світової спільноти загалом. Масштаби її негативного впливу на екологічну ситуацію, а особливо на здоров’я людей, визначатимуть ще довго. Сьогодні у Львові проживає понад 3,6 тис. осіб з числа постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Відтак, ми, як міська влада, а також й громада міста, повинні завжди пам’ятати цю «чорну» дату в історії нашої держави і всіляко допомагати людям, які ціною власного здоров’я, життя боролись із смертельною радіацією».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу