14 квітня подорожчає проїзд у міжміських і приміських маршрутних автобусах Львівщини

18:10 6 квітня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, зростання вартість проїзду в міжміських і приміських маршрутних автобусах Львівщини відбуватиметься в два етапи.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«З 14 квітня на Львівщині підвищиться вартість проїзду на перевезення у міжміських та приміських маршрутах. Зростання відбуватиметься в два етапи: після Пасхальних свят квиток на автобус подорожчає в середньому на 27 відсотків (38 коп. за км.), а з 1 червня – до 40 відсотків (42 коп. за км). Про це сьогодні на зустрічі домовились члени Асоціації перевізників Львівщини, що обслуговують обласні маршрути, та керівництво департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження голови ОДА Олега Синютки від 2 квітня 2015 року, в області встановлено новий граничний тариф (без урахування ПДВ, станційного та страхового зборів) за 1 км проїзду: 42 копійки для суб’єктів підприємницької діяльності, які є платниками ПДВ, і 50 копійок для тих, які не є платниками ПДВ. Зараз кілометр проїзду у маршрутці приміського та міжміського сполучення становить 30 копійок».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу