1 жовтня ще на 10% подорожчають квитки у звичайних потягах

15:32 26 вересня 2013 р.

Зокрема, плацкарт у поїзді "Київ – Львів" – зі 106 грн до 116,6.

Про це повідомляє, посилаючись на прес-службу Укрзалізниці, київська газета "Вести". Інформує також, що "подорожчання стосується перевезень на звичайних поїздах – купе і плацкарт", натомість «вартість квитків на електрички, класу "СВ" і швидкісні "Інтерсіті+" (поїзди "Skoda" і "Hyundai") залишиться на попередньому рівні". 

Пояснює також, що збільшувати ціни на СВ не будуть, бо категорія пасажирів, яка може дозволити собі подорожувати в таких вагонах, може просто пересісти на літаки. А ось, зокрема, плацкарт у потязі "Київ-Одеса" подорожчає до 119,9 грн (зараз 109), в поїзді "Київ – Львів" до 116,6 грн (тепер 106), "Київ - Донецьк" до 154 грн (зараз 140), "Київ - Харків" до 132 грн (зараз 120), в поїзді "Київ - Сімферополь" проїхатися в плацкарті коштуватиме 165 гривень (зараз 150).

У Міністерство інфраструктури запевняють, що виручені гроші підуть на ремонт вагонів. А також виправдовуються, що фінансові збитки від роботи пасажирського сектору Укрзалізниці перевищують упродовж останніх п'яти років 29 млрд. грн.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

19:24 22 січня 2021 р.

15 тисяч скарг на приведення газу до “еталону”. Нацкомісія перевірить облгази (відео)

За минулий рік Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), отримала 15 тисяч скарг на застосування облгазами коефіцієнту приведення газу до стандартних умов. Тут є найбільша кількість зловживань.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу