1 жовтня подорожчають ще на 10% квитки на потяги

19:30 23 вересня 2014 р.


Фото: ye.ua

Попри це, начальник управління аналітики головного управління перевезень «Укрзалізниці» Микола Топчієв запевняє: «Вартість квитків буде дешевша, аніж влітку».

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») проведе 1 жовтня чергову заплановану індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення – на 10% по відношенню до 2013 року – в усіх категоріях пасажирських вагонів, окрім СВ і поїздів категорії «Інтерсіті+». Про це повідомив сьогодні, 23 вересня, під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі начальник управління аналітики Головного управління перевезень «Укрзалізниці» Микола Топчієв, який водночас запевнив:

«Незважаючи на другий етап індексації тарифів на проїзд залізничним транспортом, який відбудеться з 1 жовтня, вартість квитків буде дешевша, аніж влітку. Пасажири не відчують підвищення вартості квитків, адже з 1 жовтня вступає у дію понижуючий календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду у пасажирських поїздах – 0,93. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року коли діяв календарний коефіцієнт – 1,07».

Микола Топчієв також зазначив, що з 1 жовтня вартість проїзду у плацкартному вагоні поїзда за маршрутом Київ – Харків (489 км) складатиме  – 119,97 грн., у купейному – 217,29 грн, тоді як зараз вартість проїзду у плацкартному вагоні при дії коефіцієнта по днях тижня 1,0 та періоду року 1,07 (з урахуванням комісійного збору, вартості постільної білизни) – складає 124,24 грн., у купейному вагоні – 226,04 грн.

Повідомляючи про ц у вівторок, в прес-службі «Укрзалізниці» також нагадали:

«Індексація тарифів на перевезення у внутрішньому сполученні стосується усіх категорій пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+. Тарифи будуть проіндексовані на 10 %, а перший етап індексації відбувся 8 серпня відповідно до Наказу Мінінфраструктури від 21.07.2014 № 332 «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу