1-6 жовтня триватиме виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» (оновлено) | Новини Львова

1-6 жовтня триватиме виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» (оновлено)

10:45 1 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Львівський товаровиробник. Виставка-Ярмарок» в інтернет-мережі «Facebook»

Місцеві виробники представлятимуть свою продукцію в приміщенні Палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17.

1-6 жовтня в приміщенні Палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17 вже увосьме пройде виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Відповідне рішення прийняв 26 серпня виконавчий комітет Львівської міськради.

Організатором виставки-ярмарку визначено оператора виставкової діяльності ПАТ «Гал-ЕКСПО». Участь у ній вже традиційно візьмуть місцеві виробники, які представлятимуть свою продукцію 

Рішенням виконкому також передбачено дотримання на час проведення виставки санітарних норм допустимого шуму, за необхідності – надання невідкладної медичної допомоги, заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями тощо. Окрім того, з 1 вересня до 6 жовтня у місті буде розміщено шість рекламних білбордів і стільки ж сітілайтів.

Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» відбувається у місті з 2008 року. Основною її метою є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

У рамках виставки-ярмарку відбуваються семінари, тренінги, круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!» тощо. Торік до виставки долучилось більше 70 підприємств.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли сьогодні, 1 жовтня:

«Участь у виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник» візьме рекордна кількість учасників – 75 компаній та ярмарок ручної роботи, що охоплює 21 представника маленького бізнесу. Відтак, це вперше виставка-ярмарок займатиме два поверхи Палацу мистецтв.

Особливу увагу цьогоріч організатори приділили соціальному підприємництву. Керівник міського управління економіки Вікторія Довжик підкреслив: «Цього року трохи змінився формат, з’явилися нові ідеї. Ми змогли суттєво розширити цей проект, долучили дуже багато соціальних підприємців – маленьких підприємців різних видів діяльності. Тобто, якщо раніше ми в основному говорили про великих виробників, то сьогодні це й маленькі виробники. Для Львова соціальне підприємництво – це новий вид підприємницької діяльності, він цікавий та стрімко розвивається». 

Так, соціальне підприємство «Рукомисли» проведе безкоштовний майстер-клас із виготовлення автентичних виробів з натуральної вовни, а СП «Горіховий дім» почастує відвідувачів смаколиками. Не обійдеться й без великої кількості майстер-класів для дітей та дорослих – від створення квітів за допомогою техніки орігамі і до роботи на гончарному крузі. 

Також у рамках заходу відбудуться семінари, тренінги (зокрема – «Вчимось бізнесу», круглі столи, презентації, дегустації, нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Купуй львівське!», у якому цьогоріч взяло участь 770 учнів молодших класів міських шкіл, покази мод та нагородження 100 найкращих підприємців Львівщини, презентація дерев’яного конструктора для дітей, а також зустріч підприємців з депутатом ВРУ для обговорення актуальних питань нової податкової реформи, подання своїх пропозицій та зауважень щодо неї. Окрім цього, на виставці-ярмарку вперше презентують всюдихід від ПАТ «Концерн «Електрон». Як додає Вікторія Довжик, це вже стало хорошою традицією презентувати нову одиницю техніки саме на «Львівському товаровиробнику».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу