ЗМІ, які висвітлюють діяльність обласної ради, нікому не потрібні

Богдан Козак, актор, режисер, декан факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І.Франка.

14:20 5 листопада 2013 р.

  • 0
  • 998

Якщо робити ефективне комунальне ЗМІ, gотрібно або об’єднувати навколо цього проекту молодих людей, для яких не важливий заробіток, а важлива ідея і правда, або набирати професійні кадри і пропонувати їм високу заробітну плату.

У випадку комунальних ЗМІ все впирається в гроші і в кадри. Якщо робити ефективне комунальне ЗМІ, вважаю, що треба переглянути підхід до формування такого ЗМІ. Потрібно або об’єднувати навколо цього проекту молодих людей, для яких не важливий заробіток, а важлива ідея і правда, або набирати професійні кадри і пропонувати їм високу заробітну плату. Ефективнішим мені здається був би перший формат, коли б ми мали колектив молодих ентузіастів, які б справді хотіли щось зробити для громади. 

В Європі зараз нові проекти створюються на конкурсній основі, що, на мою думку, є дуже правильно. Створіть проект, проведіть аналіз ситуації і покажіть, що ви можете. Тоді була б певна конкуренція, був би стимул зробити щось якісне. Має бути конкурсна основа, а у нас дають гроші і потім дивляться, що з того вийде. Якщо лише висвітлювати діяльність обласної ради, то це просто смішно, це нікому не потрібно. ЗМІ має порушувати важливі соціальні питання і бути цікавим. 

Не бачу у нас сильного ентузіазму журналістів в напрямку залучення і зацікавлення аудиторії. Треба набрати колектив молодих людей, які будуть жити цією ідеєю, які не змикатимуть очей, друкуючи нові і цікаві матеріали та проводитимуть піар-кампанії на підтримку та поширення свого ЗМІ. Поки у нас не буде чистої та прозорої конкурсної системи та керівників, які зможуть проаналізувати, що потрібно громаді, не буде ефекту. 

Якщо буде проект і певний результат, тоді можна вже напряму пробувати співпрацювати і з громадянами, і зі спонсорами та шукати фінансування - незалежне від місцевих органів влади. Пригадую, як роздавали картки і збирали гроші на реставрацію пам’ятників, таке саме можна застосувати і у випадку громадського ЗМІ, але треба, щоб люди бачили - на що вони здають гроші. 

Записав Захар Чорняк. 

 

Коментарі(0)

Також В коментарях

17:41 14 серпня 2017 р.

Дивізії українців ідуть на Москву... - Гриценко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1399

10:14 13 серпня 2017 р.

За СРСР ностальгують негідники і падлюки, - Казарін

Рубрики: Політика

  • 1
  • 1354

16:51 28 червня 2017 р.

Парламентарі повторять недоторканну долю суддів, - Порошенко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1416

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу