Віктор ЮЩЕНКО: "Інтереси українських олігархів в питанні європейської інтеграції збіглися з національними"

12:22 11 вересня 2013 р.

  • 0
  • 1623

Діти українських олігархів навчаються в Європі, їхні маєтки в Європі, їхні гроші зберігаються в європейських банках, - каже колишній президент України. Європейська політика несе для цього клану не тільки економічну вигоду. Ця політика приносить їм визнання, легітимізацію.

За словами , українські олігархи зробили вибір в бік Європи, бо вони не хочуть потрапити у ситуацію політичної ізоляції. «Що дає путінська Росія? Найперше що вона дає – політичну ізоляцію. Туди приймають без умов, але дають політичну ізоляцію. Так віддали Білорусії. Є три країни, куди ти можеш полетіти, три столиці, де тебе можуть приймати і ти перебуваєш у фарватері чужої політики.  Самодержавної», – заявив Ющенко. Діти українських олігархів навчаються в Європі, їхні маєтки в Європі, їхні гроші зберігаються в європейських банках, - каже колишній президент.

Як наголосив Ющенко в ефірі Радіо Свобода, європейська політика «несе для цього клану не тільки економічну вигоду».

«Ця політика приносить їм визнання. Повторюю не українським словом: легітимізацію. І це, на мій погляд, ключове. Це не говорить про те, що вони стали європейцями. Це не те, що вони кинулися до свободи, обняли її і кажуть, що це їхня вартість. Скоріше це буде йти під різним тиском. І суспільним у тому числі. Але в основі цього покликання, я думаю, є корпоративні і приватні мотивації, які, на щастя, співпали на сьогодні з суспільними інтересами в цій частині», – заявив колишній президент "Радіо "Свобода".

Україна розраховує підписати угоду про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі, що відбудеться в листопаді цього року. 

Коментарі(0)

Також В коментарях

17:41 14 серпня 2017 р.

Дивізії українців ідуть на Москву... - Гриценко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1399

10:14 13 серпня 2017 р.

За СРСР ностальгують негідники і падлюки, - Казарін

Рубрики: Політика

  • 1
  • 1354

16:51 28 червня 2017 р.

Парламентарі повторять недоторканну долю суддів, - Порошенко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1416

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу