Російська імперія не має кордонів - тільки околиці.

Михайло Саакашвілі, президент Грузії.

11:58 27 вересня 2013 р.

  • 0
  • 1109

Російська Федерація не зацікавлена мати стабільні держави на своїх кордонах. Сусідні країни в стані постійної нестабільності – ось чого добивається Кремль.

У той час як я зараз говорю, Східноєвропейські країни, які намагаються приєднатися до Європейської родини вільних та демократичних націй, перебувають під постійним тиском і погрозами. Вірменію загнали у кут, змусивши підписати договір з Митним союзом, що не є в інтересах цієї нації чи регіону.  Молдова опинилася  в блокаді. Україна - під постійними атаками. Азербайджан перебуває під надзвичайним тиском, а Грузія окупована. Чому?

​Тому що імперія намагається відновити свої колишні кордони. «Кордони» власне не правильне слово, оскільки імперія – будь це Російська імперія, Радянський Союз, Російська федерація чи Євразійський Союз – ніколи не мали кордонів. Вони мали околиці.  Я прийшов до вас, щоб говорити від імені цих околиць.

На відміну від інших народів, Російська федерація не зацікавлена мати стабільні держави на своїх кордонах. Сусідні країни  в стані постійної нестабільності – ось чого добивається Кремль. Він відкидає саму ідею сильних урядів в Грузії, Україні чи Молдові, навіть якщо вони намагаються бути дружніми до їхніх інтересів.

Ви думаєте, що поразка у виборах сил, які стояли на чолі Помаранчевої революції, посприяла тому, що Кремль буде більш приязним до цієї країни? Навпаки. Я вчора  говорив з моїм колегою Віктором Януковичем. Його уряд перебуває під постійною атакою і тиском з боку Росії.  Це відбувається напередодні Європейського саміту в Вільнюсі. А тепер російські офіційні особи відверто говорять про розчленування цієї нації. Чому?

На відміну від інших народів, Російська Федерація не зацікавлена мати стабільні держави на своїх кордонах. Сусідні країни в стані постійної нестабільності – ось чого добивається Кремль.

Тому що сучасне керівництво Росії добре знає: щойно сильні інституції будуть побудовані в Україні, Грузії, Молдові та інших країнах, там з’являться дієві держави, які віддзеркалюють та виконують волю свого народу, а саме – бути повністю незалежними та рухатися в бік Європи.

 (З виступу президента Грузії Михайла Саакашвілі на сесії Генеральної Асамблеї ООН). 

 За матеріалами Голосу Америки. 

Коментарі(0)

Також В коментарях

17:41 14 серпня 2017 р.

Дивізії українців ідуть на Москву... - Гриценко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1399

10:14 13 серпня 2017 р.

За СРСР ностальгують негідники і падлюки, - Казарін

Рубрики: Політика

  • 1
  • 1354

16:51 28 червня 2017 р.

Парламентарі повторять недоторканну долю суддів, - Порошенко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1416

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу