Дипломатичні відносини і безвізовий режим з Росією-агресором - шок для американців, - Сотник

17:37 12 серпня 2017 р.

  • 0
  • 1188

Народний депутат Олена Сотник розповіла Радіо Свобода про враження від недавнього спілкуванням у США з Френсісом Фукуямою, Кондолізою Райс.

- Вони дуже багато  запитували, - каже Олена Сотник. - Багато хто висловлював три ключові запитання. Перше. Чому й досі маємо дипломатичні відносини з Росією? Друге питання. Що таке АТО і чому не було все ж таки офіційно нами оголошено війни? І третє питання, яке шокувало всіх, коли я сказала, що у нас й досі існує безвізовий режим із Російською Федерацією! 

…Я чесно, відверто казала, що цей порядок денний у тому числі нав’язується і США, і ЄС. Ми підставили 400 тисяч військових, які пройшли через АТО. А за великим рахунком це є військові дії. Ми їх позбавили соцгарантій, які передбачені. Вам скаже кожен третій військовий, що йому доводилося пройти круги пекла, щоб довести, що він був учасником бойових дій.

Ще більше я боюся, що Україна може дійсно стати предметом перемовин між Росією і США, іншими зацікавленими країнами, у тому числі ЄС, де Україна у перемовинах браати участі не буде. Такий ризик існує на сьогоднішній день. Насправді, я думаю, зустріч нещодавня «Великої двадцятки» могла бути початком таких переговорів. Очевидно, що вони не є якимись кінцевими, але точно предметом розмови могла бути Україна без України. Це факт.

...У нас дуже зручно прикриватися військовою таємницею. І взагалі державною таємницею. Але я нагадаю, що, наприклад, постійно воююча країна Ізраїль – у неї не засекречені абсолютно всі витрати щодо військової сфери. Вони повністю відкриті. У них засекречені лише технології. Ноу-хау. Все інше повністю відкрито. І платники податків можуть контролювати, куди йдуть їх гроші. У нас військовий бюджет – 6 сторінок. У США – мінімум 120-150

 

Радіо Свобода

Коментарі(0)

Також В коментарях

17:41 14 серпня 2017 р.

Дивізії українців ідуть на Москву... - Гриценко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1308

10:14 13 серпня 2017 р.

За СРСР ностальгують негідники і падлюки, - Казарін

Рубрики: Політика

  • 1
  • 1253

16:51 28 червня 2017 р.

Парламентарі повторять недоторканну долю суддів, - Порошенко

Рубрики: Політика

  • 0
  • 1326

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Порушення законодавства у Верховній Раді

Рубрика: Політика

Ринок землі: міфи та реальність

Рубрика: Економіка

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу