Україна не проводить структурних реформ

Нуріель Рубіні, професор Stern School of Business.

00:59 22 вересня 2013 р.

  • 0
  • 1128

Економічні проблеми України багато в чому подібні з поточною ситуацією на інших ринках, що розвиваються - зокрема, в Індонезії та Південній Африці.

Економічні проблеми України багато в чому подібні з поточною ситуацією на інших ринках, що розвиваються - зокрема, в Індонезії та Південній Африці. Економіку цих країн об'єднує дефіцит поточного рахунку, бюджетний дефіцит, рецесія і висока інфляція. Також важливим фактором є парламентські або президентські вибори, які в цих країнах відбудуться через 12-15 місяців. 

Мої прогнози - негативні. Оскільки в усьому світі будуть підніматися процентні ставки, це буде робити істотний вплив на ринки. Можливі корекції і дефолти. Зниження цін на сировину буде впливати на металургію і сільське господарство. А ціни на газ - зокрема, для Туреччини, Індії та України - будуть як і раніше високими.

Основна причина такого стану справ у тому, що ці країни не проводять структурних реформ в необхідному обсязі і з необхідною глибиною. Держави не знижують тиск на приватні підприємства. А в такому глобальному контексті, який загрожує серйозними ризиками, це просто необхідно.

YES

Коментарі(0)

Також В коментарях

21:22 26 липня 2017 р.

Євросоюз не задоволений санкціями США проти Росії, - Юнкер

Рубрики: Економіка

  • 0
  • 1343

18:15 14 липня 2017 р.

Ryanair запрошують до Львова п’ятий рік, - Садовий

Рубрики: Економіка

  • 0
  • 1370

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу