Зеленський капітулює перед Путіним?

7 грудня 2019 р.

  • 0
  • 1

Опоненти Зеленського побоюються, що він "готовий капітулювати перед Росією", пише New York Times.

Критики занепокоєні тим, що "за відсутності чіткої дипломатичної підтримки" з боку США президент "може занадто прагнути зробити поступки" Москві під час перемовин.

Представники опозиції зауважують, що Зеленський "вже зробив односторонні поступки" лише для можливості переговорів із Росією. Вони також попереджають, що в найгіршому сценарії Зеленський начебто збирається надати амністію лідерам сепаратистів та широкомасштабну автономію самопроголошеним "ДНР" та "ЛНР".

Чимало експертів переконані, що 9 грудня на Зеленського очікує потужний тиск з боку Росії.

"Більшість аналітиків вважають, що під час мирних переговорів, запланованих на понеділок у Парижі, найменше, на що розраховуватиме Росія, буде фактичний обмін контролем над двома сепаратистськими зонами у Східній Україні на вплив на внутрішню українську політику, включно з вето на членство в НАТО", - пише видання.

Втім, деякі експерти вважають, що попри "слабкі позиції" Зеленського напередодні перемовин, занепокоєння щодо різкої зміни курсу України перебільшені.

"Угоду з Росією буде дуже важко продати в Україні", - каже колишній американський посол до України Стівен Пайфер.

На думку лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука, більшість українців не підтримують врегулювання конфлікту на Донбасі на умовах Мінських угод, на основі яких Зеленський вестиме перемовини в Парижі.

Водночас Вакарчук запевняє, що підтримає будь-яку угоду за підсумками паризької зустрічі, якщо вона захищатиме інтереси України, пише New York Times.

Такий огляд ЗМІ зробило BBC News Україна.

Коментарі(0)

До теми

13:59 14 червня 2021 р.

Україна поза НАТО не має шансів зберегти свою свободу

Костянтин Морозов, який став першим сучасним українським міністром оборони, каже, що упродовж багатьох років він утвердився в думці про потребу вступу України в північноатлантичний альянс.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

13:22 11 червня 2021 р.

Росіяни не є корінним народом в Україні, - експерт Ради Європи

У чому полягає головна особливість захисту прав корінних народів і чи підпадають під це визначення росіяни, білоруси і молдавани в Україні, в інтерв'ю DW розповів експерт Ради Європи Франческо Палермо.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

17:40 1 травня 2021 р.

США допомагатимуть Україні, але вимагатимуть від Києва антикорупційних реформ

Підтримка в сфері безпеки, а також поступ у проведенні антикорупційних реформ - такими будуть основні теми обговорень під час візиту Держсекретаря США Ентоні Блінкена до України, запланованого на 5-6 травня.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу