Зеленський капітулює перед Путіним?

7 грудня 2019 р.

  • 0
  • 1

Опоненти Зеленського побоюються, що він "готовий капітулювати перед Росією", пише New York Times.

Критики занепокоєні тим, що "за відсутності чіткої дипломатичної підтримки" з боку США президент "може занадто прагнути зробити поступки" Москві під час перемовин.

Представники опозиції зауважують, що Зеленський "вже зробив односторонні поступки" лише для можливості переговорів із Росією. Вони також попереджають, що в найгіршому сценарії Зеленський начебто збирається надати амністію лідерам сепаратистів та широкомасштабну автономію самопроголошеним "ДНР" та "ЛНР".

Чимало експертів переконані, що 9 грудня на Зеленського очікує потужний тиск з боку Росії.

"Більшість аналітиків вважають, що під час мирних переговорів, запланованих на понеділок у Парижі, найменше, на що розраховуватиме Росія, буде фактичний обмін контролем над двома сепаратистськими зонами у Східній Україні на вплив на внутрішню українську політику, включно з вето на членство в НАТО", - пише видання.

Втім, деякі експерти вважають, що попри "слабкі позиції" Зеленського напередодні перемовин, занепокоєння щодо різкої зміни курсу України перебільшені.

"Угоду з Росією буде дуже важко продати в Україні", - каже колишній американський посол до України Стівен Пайфер.

На думку лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука, більшість українців не підтримують врегулювання конфлікту на Донбасі на умовах Мінських угод, на основі яких Зеленський вестиме перемовини в Парижі.

Водночас Вакарчук запевняє, що підтримає будь-яку угоду за підсумками паризької зустрічі, якщо вона захищатиме інтереси України, пише New York Times.

Такий огляд ЗМІ зробило BBC News Україна.

Коментарі(0)

До теми

15:22 16 січня 2020 р.

"Путін вирішує проблему-2024". Що відбувається в Росії?

Відставка російського прем'єра Дмітрія Медведєва - це найбільший струс для російського уряду за останні майже 10 років правління президента РФ Владіміра Путіна, пишуть західні ЗМІ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

23:09 30 грудня 2019 р.

Львів: як журналістам погрожують за статті про псевдоактивістів

Про погрози через професійну діяльність заявили журналісти львівського видання Zaxid.net Андрій Дрозда і Марта Когут. Поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

10:32 17 грудня 2019 р.

Конституція Зеленського - для Путіна?

Опоненти Зеленського назвали зміни до Конституції, які вносить до парламенту президент Володимир Зеленський, «централізацією». А президента з новими повноваженнями – порівнюють із царем.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу