Власовець у Кремлі

3 серпня 2014 р.

  • 0
  • 968

Манера поведінки Путіна - і людська, і політична - абсолютно гітлерівська.

Чомусь ми забули, що, крім бандерівців, були ще й власовці. І якщо Дмитро Ярош за класифікацією Кремля «бандерівець», то, хто ж у нас Путін? Виходить, що власовець. Тому що еталон і ідеал Путіна - це Гітлер, хоча Путін в цьому ніколи не зізнається не тільки нам, а й собі самому. Однак манера поведінки Путіна - і людська, і політична - абсолютно гітлерівська. Ступінь самовпевненості, політичної та людської неадекватності, презирства до навколишнього світу і віри в свою непереможність - теж гітлерівська. У 1940 році Гітлер стрибав на одній ніжці від щастя в окупованому німцями Парижі. А через п'ять років покінчив самогубством. Спробували б ви пояснити Гітлеру і німцям в 1940 році, що через п'ять років і Гітлеру, і Німеччині настане кінець. Хто б тоді вам повірив. Ніхто. А кінець настав, і дуже швидко (з історичного погляду).

Але оскільки Путін розмовляє переважно російською (хоча і німецькою володіє), то він все ж швидше не гітлерівець, а власовець - так мені здається. Тим більше що власовцем був, схоже, ще й батько Путіна, Владімір Спірідоновіч: 8 серпня 2003 «Комсомольская правда» опублікувала замітку, що спростовує повідомлення про те, що батько Путіна був власовцем. Ось витяг з цієї замітки:

«Польський тижневик «Ангора» опублікував днями фотографію 60-річної давнини. На ній зображена група німецьких офіцерів разом із власовцями, які, як стверджує газета, брали участь у придушенні Варшавського повстання в серпні 1944 року. «Поручик» в козацькій формі, що стоїть крайнім зліва, за версією «Ангори», нібито не хто інший, як рідний батько президента Росії Владіміра Путіна. Фото полякам передав перебіжчик на Захід колишній офіцер ГРУ, а нині скандальний письменник Віктор Суворов (Резун) ... Він стверджує, що розкопав цей «документ» у такому собі закритому архіві в Лондоні».

У січні 2000 року на міжнародному симпозіумі в Давосі було поставлене всесвітньо відоме питання: «Who is Mr. Putin?». Потрібно визнати, що чим більше Путін править, тим менше ми про нього знаємо, тому що у нього, як у професійного розвідника, багато різних біографій. Народився він чи то в Росії, чи то в Грузії; чи то в 1950 році, чи то в 1952-му; його мати чи то жива (Вєра Ніколаєвна Путіна), чи то ні (Марія Івановна Шеломова). Батько (Платон Прівалов) чи то зник з життя Путіна ще до його народження, чи то був тим самим «власовцем» Владіміром Спірідоновічєм Путіним.

Якщо прийняти за основу офіційну біографію Путіна, то і тут не гладко. Про Владіміра Спірідоновіча відомо, що він помер 2 серпня. Інформація про смерть Марії Івановни Шеломовой суперечлива. Офіційно вказано, що вона померла «на початку року». Є відомості, що не на початку, а 6 липня. Іншими словами, про матір президента Росії ніхто, в тому числі і син, не може нам повідомити, котрого саме числа мати померла. Але цікавий рік смерті обох офіційних батьків Владіміра Путіна: 1999-й. Той самий 1999-й, коли вибухали будинки, коли починалася Друга чеченська війна, коли з «Who is Mr. Putin?» робили президента Росії. Тепер ми знаємо, хто робив і навіщо: на гроші олігархів, в основному Абрамовіча - Бєрєзовского, свого президента ставили спецслужби Росії для захоплення в країні влади і початку в 2014 році військової кампанії з метою відновлення Радянського Союзу, Російської імперії ... як завгодно називайте то, що планує відбудувати Владімір Владіміровіч. Але «будова» намічається грандіозна (поки що йде лише закладка фундаменту). Ліс рубають - тріски летять. Трісок завжди багато.

Напевно, з делікатності потрібно поставити знак питання, і я це зроблю. Якщо в біографії дуже мутної людини з багатьма темними плямами не повідомляється дата смерті матері, а батько помирає в місяць, коли директор ФСБ Путін стає прем'єр-міністром, і обидва вмирають у фатальний 1999 рік, коли ФСБ успішно проводить операцію по захопленню в країні влади сином-підполковником, чи повинен я, як історик і біограф Путіна, поставити під сумнів версію про природну смерть його літніх батьків?

Щоб закінчити зі знаками питання, поставимо ще один. Відомо, що дідусь Путіна Спірідон Івановіч був кухарем Лєніна в Горках. Помер в 1965 році. Ще відомо з великим ступенем імовірності, що Лєніна в Горках цькували і отруїли. Є версія, що Лєніна труїли, підмішуючи йому в їжу отруту. Чи можна уточнити, коли саме став працювати кухарем Лєніна дідусь Путіна?

Юрій Фельштінскій

http://inforesist.org

До теми

21:42 2 квітня 2024 р.

Хто очолить розвал рф

Перемога в російсько-українській війні можлива тільки після дезінтеграції й розвалу російської федерації. Але щоб перемогти ворога — його потрібно знати, вивчати, розуміти його слабкі місця.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 7

11:02 2 лютого 2024 р.

Залужний про неспроможність держінституцій в Україні покращити стан комплектування Сил оборони без застосування непопулярних зах

Стаття Головнокомандувача ЗС України генерала Валерія Залужного: «Щодо сучасного дизайну військових операцій у російсько-українській війні: в боротьбі за ініціативу»

Рубрика: Політика

  • 0
  • 42

21:16 17 грудня 2023 р.

Європа проти росії. Без США

Західні аналітики пишуть про шкідливість зневіри через патову ситуацію на полі бою, міцність ядерного стримування, необхідність підготовки Європи до конфлікту з росією і уроки воєн у Газі та Україні.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 10