5 квітня новопризначений прокурор Львівщини зустрінеться з активістами

17:54 31 березня 2016 р.

  • 0
  • 1431

Активісти зірвали сьогодні представлення нового прокурора області Віталія М’якішева
Фото: vgolos.com.ua

За словами Віталія М’якішева, йому нічого приховувати, відтак він готовий до відкритого діалогу та співпраці з усіма представниками громадськості.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили в четвер:

«Сьогодні, 31 березня, представники громадських організацій «Самооборона Львівського Євромайдану», «ВКРМ», «Патріот», «Розвиток громади», «Воля і честь», «РДРНП», «Маєш діяти», «Автосотня самооборони», «Пріоритет права» та низка інших провели акцію-пікет біля будівлі прокуратури Львівської області. Як зазначили активісти, вони обурені тим, що на Львівщини відбулось призначення нового прокурора області без проведення конкурсу на вищезгадану посаду. За їхніми словами, «прокурор мусить працювати на благо громадськості, яка має право приймати не останню участь у виборі і призначенні кандидатур».

Своєю чергою, новопризначений прокурор області Віталій Мякішев після перемовин із громадськими активістами погодився на їхню пропозицію зустрітись з представниками громадських організації та за участі засобів масової інформації відповісти на усі запитання, щоб у подальшому не виникало жодних інсинуацій з приводу його призначення на посаду. За словами Віталія Мякішева, йому нічого приховувати, відтак він готовий до відкритого діалогу та співпраці з усіма представниками громадськості. Зустріч відбудеться в приміщенні прокуратури Львівської області 5 квітня о 10-й годині ранку». 

Як інформував «ЩЛ», сьогодні у Львові зірвалося представлення нового прокурора області Віталія М’якішева.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:40 20 вересня 2017 р.

Військові літаки десантували вантажі на Львівщині

Військово-транспортні літаки Ан-26 ЗСУ та американський С-130J «Геркулес» виконали десантування вантажів у районі Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 222

23:34 20 вересня 2017 р.

На Львівщині завершуються військові навчання

Упродовж двох тижнів 2,5 тисячі військовослужбовців із 14 країн світу, керівний склад та офіцери відпрацьовували навички з планування та проведення спільних операцій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 195

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Адаптація переселенців на Львівщині

Рубрика: Політика

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Prozorro на Львівщині

Рубрика: Економіка

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу