«Карпати» здобули третю перемогу в сезоні

16:00 5 березня 2017 р.

Три очки львів’янам забезпечило єдине влучання у ворота суперників.

В 20-му турі УПЛ «Карпати» взяли гору над «Олександрією» – 1:0. Єдиний гол забив Ігор Худоб'як.

В стартовому складі «левів» вийшов новачок команди – Олександр Гладкий. В першому таймі колишній нападник «Динамо» мав кілька моментів, однак не влучав у ворота. Героєм першої половини матчу судилося стати Ігорю Худоб'яку.

На 38 хвилині Козак порушив правила проти молодого Матвієнка, подарувавши львів’янам перспективний штрафний. До м’яча підійшов Худоб'як та ввігнав сферу точнісінько в ближній кут – 1:0.

На другий тайм Володимир Шаран випустив нападника Віталія Пономаря. Після цієї заміни Назар Вербний ледве не подвоїв перевагу «Карпат» – Новак зіграв надійно.

Заключні 20-30 хвилин зустрічі більше запам’яталися порушеннями правил, аніж небезпечними моментами. Один з таких фолів призвів до другої жовтої картки для Басова.

Господарі зуміли втримати перемогу та мають в активі вісім очок. В команди з Кіровоградщини залишається 32 бали.

В 21-му турі на «Карпати» очікує дербі проти «Волині»; «Олександрія» вдома зіграє проти «Дніпра». Про це повідомили сьогодні, 5 березня, в інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість в інформаційному центрі львівського футбольного клубу «Карпати» наразі встигли лише навечти статистику їхнього сьогоднішнього матчу:

«Карпати» – «Олександрія» – 1:0

20-й тур. 05.03.2017, 14:00. «Арена Львів», Львів. 4 143 глядачі. Сонячно. +15°С