Конкурсна комісія не зуміла обрати керівника львівського шпиталю

17:10 16 квітня 2018 р.

  • 1
  • 792


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «На посаду керівника КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи» оголосять новий конкурс».

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Таке рішення ухвалила конкурсна комісія сьогодні, 16 квітня».

«На посаду директора Львівського госпіталю ветеранів війни претендували п’ятеро кандидатів – Микола Іванович Колачинський, Андрій Богданович Голдун, Андрій Петрович Сав’юк, Сергій Васильович Касян і Максим Васильович Прикупенко.За їх кандидатури не було достатньої кількості голосів членів комісії, відтак  жоден з них не переміг. Як повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, на конкурс зможуть подаватися як і ті, що уже брали участь, так і нові обличчя», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Сергій Сергійович

00:11 18 квітня 2018 р.

Відповісти

нічого страшного. І Львів не за день будували )) Приймуть рішення врешті-решт. А взагалі дуже мені подобається ця ініціатива з відкритим і прозорим конкурсом, такого раніше не було

До теми

21:18 19 квітня 2018 р.

Медики безплатно обстежуватимуть серця львів’ян

У міськраді запевнили, що 21-22 квітня львів’яни зможуть пройти безкоштовну ехокардіографію (УЗД серця) у фахівців Школи штудерної ультразвукової діагностики на вулиці Єрошенка, 14.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 555

20:10 19 квітня 2018 р.

У Львівській міськраді передбачили 18,5 млн. гривень стоматологічної допомоги

Депутати Львівської міської ради внесли під час сесії ЛМР зміни до її ухвали №2136 «Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки» від 29 червня 2017 року.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 603

Останні новини

На дорогах Львівщини загинули троє людей

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу