Порохова вежа у Львові залишиться в користуванні архітекторів

17:48 13 квітня 2018 р.

  • 0
  • 540


Фото: tvoemisto.tv

В облраді запевнили: «Будівля Порохової вежі залишиться у користуванні Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України».

У прес-службі Львівської облради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 13 квітня, на виїзному засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації розглянули питання використання будівлі Будинку архітектора «Порохова вежа».  Беручи до уваги численні звернення голови правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України Б. Гоя, президента Національної спілки архітекторів України В. Гусакова, голови Ліги творчих спілок та Творчої інтелігенції Львівщини С. Мигаля, голови Громадської ради при ЛОДА А. Болюбаша, а також депутатські запити щодо використання будівлі на вулиці Підвальній, 4, у Львові Львівською обласною організацією Національної спілки архітекторів України, члени комісії відвідали будівлю Будинку архітектора «Порохова вежа», де зустрілися із членами правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України, ознайомилися із їх діяльністю та оглянули приміщення».

«За інформацією ЛОО НСАУ у Львівській області налічується 250 фіксованих членів спілки. Комісія підтримала діяльність Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України та рекомендуватиме постійній комісії з питань комунального майна та приватизації обласної ради залишити за спілкою приміщення, необхідні для забезпечення їх діяльності в повному обсязі, а також звернула увагу на необхідність ефективнішого використання усіх приміщень будівлі, зокрема з метою збільшення їх доступності», – поінформували також в облраді.

«Також до постійної комісії звернулися настоятель храму святого Андрія Первозванного у Львові, отець Михайло Лучків, декан факультету культури і мистецтва ЛНУ імені Івана Франка Роман Крохмальний, представник Центрального державного історичного архіву України Львова та члени церковного комітету церкви святого Андрія Первозванного щодо сприяння у встановленні меж пам’ятки архітектури національного значення ХVІІ століття – Бернардинського комплексу у Львові та його охоронних зон», – повідомили у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:28 21 квітня 2018 р.

У Львові змагаються тисячі пластунів

У міськраді запевнили: «У Львові зібралися понад дві тисічі пластунів, аби позмагатися у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами, а й навіть позмагатись у відеоіграх».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 369

09:42 21 квітня 2018 р.

21-22 квітня у Львові – Дні пластуна

У міськраді запевнили: «Найбільша пластова станиця світу знову збере разом понад дві тисячі пластунів».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 381