Львівський театр ляльок проводить благодійну кампанію

14:28 5 грудня 2017 р.

  • 0
  • 738


Фото: loda.gov.ua

У Львівському академічному обласному театрі ляльок відбуваються благодійні покази вистав для дітей та батьків, щоб спільно допомогти трирічній Катерині побороти недугу очей.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» здійснить прем'єрні покази вистав «Круть і Верть – секретні спецагенти» й «Фарбований Лис». Під час показів вистав відбудеться благодійний аукціон ікон на склі, які спеціально намалювали діти-актори. Кошти із реалізації квитків та аукціону будуть передані сім'ї маленької Катрусі. Участь кожного глядача у виставі, – це благородний внесок для здійснення великої мрії маленької дівчинки Катрусі. Остання вистава розпочнеться в приміщенні Львівського театру ляльок на площі Данила Галицького в суботу, 9 грудня, о 17:00. Замовлення запрошень – за телефоном 0969408307. Благодійний внесок – 50 гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:32 18 травня 2018 р.

У Львові розпочався Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

У п’ятницю, 18 травня, у Львівській філармонії на вулиці Чайковського відбулося урочисте відкриття 37-го Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 582