13 квітня у Львові – «День велосипедом на роботу»

20:30 12 квітня 2018 р.

  • 0
  • 498


Фото: city-adm.lviv.ua

На площі Ринок буде організовано велосніданок.

У прес-службі Львівської міськради повідомили четвер: «Завтра, 13 квітня, у Львові відбудеться уже традиційний весняний «День велосипедом на роботу», який ознаменує також початок активного велосезону. Завтра мешканців Львова закликають їхати велосипедом на роботу, навчання чи по інших справах, щоб продемонструвати переваги велосипеда для пересування по місту, стимулювати роботодавців створювати кращі умови для працівників, які хочуть їздити на велосипеді».

«Традиційно на день велосипедом на роботу буде організовано велосніданок, який триватиме з 8:00 до 9:00 на площі Ринок біля фонтану Нептуна. Для велосипедистів буде частування гарячими напоями, а також усіх присутніх закликають привозити частування з собою. Організатор акції – ГО «Львівська асоціація велосипедистів». Партнер – громадський велопрокат «Nextbike Україна», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:28 21 квітня 2018 р.

У Львові змагаються тисячі пластунів

У міськраді запевнили: «У Львові зібралися понад дві тисічі пластунів, аби позмагатися у різноманітних конкурсах, показати свої таланти, поспівати пісень, побути акторами, а й навіть позмагатись у відеоіграх».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 369

09:42 21 квітня 2018 р.

21-22 квітня у Львові – Дні пластуна

У міськраді запевнили: «Найбільша пластова станиця світу знову збере разом понад дві тисячі пластунів».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 381