Сьогодні у Львові вшанують стрільців Української галицької армії

12:10 1 листопада 2013 р.

  • 0
  • 1321


Фото: wikimapia.org

Панахида – о 17:00 на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомив сьогодні, 1 листопада, прес-службі міської ради заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Олександр Завадович, із нагоди 95-ї річниці утворення ЗУНР на Старому Знесінні вшанують пам'ять стрільців Української галицької армії, котрі загинули в боях за Львів та Українську державу в грудні 1918 року. 

Вшановувати будуть біля їх єдиної у Львові незнищеної братської могили на цвинтарі Старого Знесіння. Панахида розпочнеться о 17:00 год на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомляв «ЩЛ», сьогодні Львів відзначить 95-ту річницю створення ЗУНР урочистою ходою від пам’ятника Івану Франку до Меморіалу Українським січовим стрільцям на Янівському кладовищі, старшокласники відтворять частину подій Листопадового Чину, а завтра відбудуться також присвячені йому квестові змагання «Осіння Звитяга».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

20:55 28 березня 2015 р.

Завтра у Національному музеї-меморіалі у Львові презентуватимуть біографію головного командира УПА

Як повідомили в суботу «Щоденному Львову» в Центрі досліджень визвольного руху, в неділю, 29 березня, о 13.00 його науковий співробітник Олеся Ісаюк прочитає в «Тюрмі на Лонцького» лекцію «Людина з-за документів: рефлексії довкола постаті Романа Шухевича».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 585

10:50 25 березня 2015 р.

У Львові вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Як нагадали в середу «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, рівно 16 років тому В’ячеслав Чорновіл загинув в автомобільній катастрофі на Бориспільській трасі під Києвом

Рубрика: Історія

  • 0
  • 531

12:28 23 березня 2015 р.

Завтра у Львові продемонструють новознайдений архів Служби безпеки ОУН

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в Центрі досліджень визвольного руху, у вівторок о 12.00 в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» покажуть документи Служби безпеки ОУН, які 66 років тому впорядкував та закопав на Тернопільщині повстанський архівіст.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 447

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ