Сьогодні у Львові вшанують стрільців Української галицької армії

12:10 1 листопада 2013 р.

  • 0
  • 1153


Фото: wikimapia.org

Панахида – о 17:00 на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомив сьогодні, 1 листопада, прес-службі міської ради заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Олександр Завадович, із нагоди 95-ї річниці утворення ЗУНР на Старому Знесінні вшанують пам'ять стрільців Української галицької армії, котрі загинули в боях за Львів та Українську державу в грудні 1918 року. 

Вшановувати будуть біля їх єдиної у Львові незнищеної братської могили на цвинтарі Старого Знесіння. Панахида розпочнеться о 17:00 год на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомляв «ЩЛ», сьогодні Львів відзначить 95-ту річницю створення ЗУНР урочистою ходою від пам’ятника Івану Франку до Меморіалу Українським січовим стрільцям на Янівському кладовищі, старшокласники відтворять частину подій Листопадового Чину, а завтра відбудуться також присвячені йому квестові змагання «Осіння Звитяга».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

13:30 17 грудня 2014 р.

Завтра в стіну храму Святого Онуфрія у Львові перепоховають останки друкаря Івана Федоровича

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 18 грудня відбудеться закладення останків Івана Федоровича у стіну храму Святого Онуфрія на вулиці Богдана Хмельницького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 330

12:56 15 грудня 2014 р.

18 грудня у Львові перепоховають прах друкаря Івана Федоровича

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, в четвер відбудеться захоронення останків Івана Федоровича у стіну храму Св. Онуфрія на вулиці Богдана Хмельницького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 567

16:22 11 грудня 2014 р.

У Львові офіційно стартувало будівництво музею «Територія терору» (відео)

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, до кінця наступного року між проспектом Чорновола та вулицею Джерельною планують відкрити Меморіальний музейний комплекс тоталітарних режимів «Територія терору».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 660

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ