Сьогодні у Львові вшанують стрільців Української галицької армії

12:10 1 листопада 2013 р.

  • 0
  • 1096


Фото: wikimapia.org

Панахида – о 17:00 на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомив сьогодні, 1 листопада, прес-службі міської ради заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Олександр Завадович, із нагоди 95-ї річниці утворення ЗУНР на Старому Знесінні вшанують пам'ять стрільців Української галицької армії, котрі загинули в боях за Львів та Українську державу в грудні 1918 року. 

Вшановувати будуть біля їх єдиної у Львові незнищеної братської могили на цвинтарі Старого Знесіння. Панахида розпочнеться о 17:00 год на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомляв «ЩЛ», сьогодні Львів відзначить 95-ту річницю створення ЗУНР урочистою ходою від пам’ятника Івану Франку до Меморіалу Українським січовим стрільцям на Янівському кладовищі, старшокласники відтворять частину подій Листопадового Чину, а завтра відбудуться також присвячені йому квестові змагання «Осіння Звитяга».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

00:02 26 листопада 2014 р.

Народна війна України проти Росії-окупанта

25 листопада у Києві в Українському домі відбулася презентація музейної експозиції «Народна війна» і першого тому збірника документів «Чекістське досьє окупованої України».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 2943

19:14 25 листопада 2014 р.

У Львові вшанували пам’ять оунівців, розстріляних нацистами 1942 року на Кортумовій горі (відео)

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, сьогодні, 25 листопада, відбулася поминальна панахида за 28 націоналістами.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 354

12:42 24 листопада 2014 р.

Львів’ян закликають долучитися до спорудження пам’ятника першому українському авіатору Мацієвичу

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, організатори спорудження у селі Олександрівка на Кіровоградщині пам’ятника першому українському авіатору та одному зі засновників Української революційної партії закликають фінансово долучитися до цієї справи.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 363

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ