Сьогодні у Львові вшанують стрільців Української галицької армії

12:10 1 листопада 2013 р.

  • 0
  • 1285


Фото: wikimapia.org

Панахида – о 17:00 на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомив сьогодні, 1 листопада, прес-службі міської ради заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Олександр Завадович, із нагоди 95-ї річниці утворення ЗУНР на Старому Знесінні вшанують пам'ять стрільців Української галицької армії, котрі загинули в боях за Львів та Українську державу в грудні 1918 року. 

Вшановувати будуть біля їх єдиної у Львові незнищеної братської могили на цвинтарі Старого Знесіння. Панахида розпочнеться о 17:00 год на цвинтарі Старого Знесіння.

Як повідомляв «ЩЛ», сьогодні Львів відзначить 95-ту річницю створення ЗУНР урочистою ходою від пам’ятника Івану Франку до Меморіалу Українським січовим стрільцям на Янівському кладовищі, старшокласники відтворять частину подій Листопадового Чину, а завтра відбудуться також присвячені йому квестові змагання «Осіння Звитяга».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

16:58 5 березня 2015 р.

У Львові вшанували пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича (відео)

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службах облради та ОДА, сьогодні, 5 березня, відбулися урочистості на Білогощі біля пам'ятника головному командиру УПА – генерал-хорунжому Роману Шухевичу.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 306

11:00 5 березня 2015 р.

Сьогодні у Львові вшанують пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з метою вшанування пам’яті головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича та в зв’язку з 65-ми роковинами з дня його загибелі, сьогодні, 5 березня, в Білогорщі відбудуться пам’ятні заходи.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 273

18:15 4 березня 2015 р.

Глави УГКЦ і Львівських облради та ОДА вшанували Михайла Вербицького на його малій батьківщині (відео)

Як повідомили у середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, сьогодні, 4 березня, в селі Млини Ярославського повіту Республіки Польща відбулися урочисті заходи з відзначення 200-річчя від дня народження отця Михайла Вербицького та 150-річчя від першого публічного виконання Державного Гімну України.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 567

15:48 4 березня 2015 р.

Завтра у Львові вшанують пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича

Як повідомили у середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, з метою вшанування пам’яті головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича та у зв’язку з 65-ми роковинами з дня його загибелі, завтра, 5 березня, у Білогорщі відбудуться пам’ятні заходи.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 399