Будівельники проклали між Львівщиною й Закарпаттям тунель

16:00 6 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 831

Виконувач обов’язків голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов запевнив: «Тунель збудовано!».

Виконувач обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов повідомив сьогодні, 6 жовтня, в «Twitter», де він також розповів: «Зараз будуємо колії на підходах. Наприкінці жовтня починаємо колійні роботи всередині».

Натомість у будівельній асоціації «Інтербудмонтаж», яка зводила тунель, опублікували фотосвідчення з місця події й поінформували: «Довжина тунелю становить 1764,5 метра, з порталами – 1822 метра».

Своєю чергою, в інтернет-виданні «Українська правда» нагадали: «Спорудження двоколійного Бескидського тунелю триває на гірському перевалі в Карпатах, на перегоні Бескид-Скотарське. Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60 % транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи. Він також є другим за довжиною після Лутугинського залізничним тунелем в Україні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:00 20 жовтня 2017 р.

Авіарейс «Мілан-Львів» відкрили попри туман

У п’ятницю, 20 жовтня, о 15.50 у Міжнародний аеропорт імені Данила Галицького прибув з міланського летовища «Бергамо Оріо Аль Сіріо» перший літак «Ernest Airlines».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 795

14:35 20 жовтня 2017 р.

Виконком Львівської міськради припинив діяльність чотирьох збиткових ЛКП

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про припинення діяльності чотирьох збиткових львівських комунальних підприємству Личаківському районі – ЛКП «№500», «№504», «№507» та «За замком».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 516