10:52 28 березня 2024 р.
Зустріч журналістів у ЛОВА з з Олександром Кулепіним.
Упродовж двох днів - 28-29 березня - журналісти відвідають у Львівській області 10 об'єктів.
Про це повідомляє DailyLviv.com з покликанням на дводенну програму престуру, який спільно організували Харківський і Львівський пресклуби.
Журналісти, які представляють 15 медіа, ознайомляться з ефективним управлінням громадами на Львівщині під час війни. Як досягненнями, так і викликами.
Програма престуру на Львівщині.
Четвер, 28 березня.
10:00-11:00. “Тилова Львівщина в умовах повномасштабної війни: як регіон виконує місію найбільшого гуманітарного хабу країни. Працевлаштування і забезпечення житлом ВПО, допомога релокованому бізнесу, транзитні коридори зі західними країнами”. Розмова з Олександром Кулепіним, заступником голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).
12:00-12:45. “Нова роль Городоцької ОТГ у воєнний час: посилення логістичної функції, допомога ЗСУ, волонтерські ініціативи”. Зустріч з головою Городоцької ОТГ Володимиром Ременяком. Можлива участь представників південнокорейської делегації, які налагоджують економічні зв’язки з Городоцькою ОТГ.
13:00-13:40. “Відродження городоцького шва, який планують внести до списку нематеріальної культурної спадщини. Майстер-клас”. Відвідини Городоцького історико-краєзнавчого музею і спілкування з Ганною Кузбит, директоркою музею.
15:00-16:00. “Особливості роботи у час війни 40-гектарного логістичного комплексу, де функціонують підрозділи митного контролю та оформляють вантажі суб’єктів, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність з країнами світу та Євросоюзу”. Відвідини логістичної компанії «Захід ресурс» і спілкування з Сергієм Бадяком, засновником компанії.
16:30-17:30. Як молода сім’я зі Львова стала сільськими сироварами і отримала престижну срібну нагороду на World Cheese Awards у Норвегії. На конкурсі було представлено 4000 сирів. Зустріч з Ігорем та Соломією Братахами, власниками сироварні “Гарбузовий рай”. Екскурсія на сімейну сироварню у селі Мильчиці Городоцького району.
18:00-19:00. “Чому учасник АТО (ООС) Ігор Сабадаш, який почав власну справу з вирощування гусей, відкрив екоранчо. Як йому допомогла держава”. Відвідини фермерського господарства “Екоранчо “Сабадаш” і спілкування з власником ранчо Ігорем Сабадашем у селі Мшана Городоцького району.
П'ятниця, 29 березня.
9:30-10:30. “Національний реабілітаційний центр “Незламні“ (“Unbroken”) - місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу”.
Промовці: Олег Білянський, керівник Центру “Незламні”. Зоряна Гасій, заступниця керівника відділу інформаційної політики Першого медоб'єднання Львова, комунікаційниця Центру “Незламні”.
Спілкування з персоналом і пацієнтами Національного реабілітаційного центру “Незламні“ (м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9), який працює на базі Першого медоб'єднання Львова - найбільшої медичної установи України, до якої належать дві дорослі лікарні та одна дитяча.
Від початку повномасштабного вторгнення тут пролікували понад 15 тисяч поранених українців, серед яких 350 - діти. Серед напрямків роботи Центру - реконструктивна хірургія, ортопедія і протезування. Людям не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Окрім того, у Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією. Усю медичну допомогу пацієнти отримують безоплатно.
10:45-11:15. “Будівництво житлових будинків для розміщення ВПО у Львові”. Перехід на будмайданчик, де розпочали спорудження восьми багатоповерхівок”. Спілкування з директором ЛКП “Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Юрій Теліпським.
На вулиці Миколайчука у Львові споруджують 8 соціальних кампусів, у яких будуть жити люди, що потребують реабілітації та є вимушеними переселенцями. Загалом тут зможуть тимчасово мешкати 700 осіб. У кампусах житимуть військовослужбовці та їхні сім’ї.
11.30-12.30. “Хліб наш насущний на заквасці. Як львів’янка і переселенка з Каховки знайшли одна одну, розпочали маленький бізнес у щільній хлібопекарській ніші та розбудували клієнтську мережу. Допомога “Дії”.
Екскурсія на домашню пекарню Василини Веселовської, розмова з Василиною Веселовською і Катериною Калюжною. м. Львів, вулиця Студинського, 14.
14.30-15.30. “Понад 30 років на інформаційному ринку. Як “Високий замок” відреагував на виклики воєнного часу: корекції в роботі редакції, нові завдання для менеджменту та їхнє розв’язання”.
Зустріч з головною редакторкою видання “Високий замок” Наталією Балюк. м.Львів, вул. Героїв УПА, 65.